Karta atleta

Export do excelu
  • Zemánková Lenka
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletika Chrudim, z.s.
  • Trenér Monika Štěpánková
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.2 h Chrudim 06.01.2020
60 m 10.0 Chrudim 09.10.2019
600 m 2:05.87 Chrudim 30.04.2019
800 m 2:49.16 Ústí nad Orlicí 15.09.2019
60 m překážek 13.4 Chrudim 18.06.2019
60 m překážek 13.1 h Chrudim 20.01.2020
pohár rozhlasu 0426 Chrudim 30.04.2019
pětiboj 1295 Chrudim 18.06.2019
hod oštěpem 400g 21.74 Ústí nad Orlicí 15.09.2019
hod kriketovým míčkem 36.53 Pardubice 04.09.2019
vrh koulí 2kg 06.67 Chrudim 17.04.2019
skok daleký 3.49 Chrudim 09.10.2019
skok vysoký 1.20 Chrudim 02.10.2019
skok vysoký 1.20 h Chrudim 11.02.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.2 h Chrudim 06.01.2020
60 m překážek 13.1 h Chrudim 20.01.2020
skok vysoký 1.15 h Chrudim 13.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2019 Vánoční laťky Atletiky Chrudim (výška, tyč) (Atletika Chrudim) výška/Žkm 22 Chrudim 1.15
02.12.2019 Mikulášské závody (50m + 60přek.) (Atletika Chrudim) 50 m/Žkm/B04 4 Chrudim 08.3
02.12.2019 Mikulášské závody (50m + 60přek.) (Atletika Chrudim) 60 m př./Žkm/B04 3 Chrudim 13.5
09.10.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim, z.s. ) pětiboj/Žkm 9 Chrudim 1278
09.10.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim, z.s. ) 60 m př./Žkm 12= Chrudim 13.5
09.10.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim, z.s. ) kriket/Žkm Chrudim 32.75
09.10.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim, z.s. ) 60 m/Žkm 16 Chrudim 10.0
09.10.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim, z.s. ) dálka/Žkm 9 Chrudim 3.49
09.10.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim, z.s. ) 800 m/Žkm Chrudim 3:01.9
02.10.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim) výška/Žkm 6 Chrudim 1.20
15.09.2019 Finále KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/Žkm/B01 6 Ústí nad Orlicí 2:49.16
15.09.2019 Finále KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) oštěp 400g/Žkm 8 Ústí nad Orlicí 21.74
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) kriket/Žkm/F 6 Pardubice 36.53
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) 800 m/Žkm/F 9 Pardubice 3:03.02
18.06.2019 Oddílové víceboje ml. žactva (Atletika Chrudim) pětiboj/Žkm 7 Chrudim 1295
18.06.2019 Oddílové víceboje ml. žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žkm/B01 8 Chrudim 10.1
18.06.2019 Oddílové víceboje ml. žactva (Atletika Chrudim) 800 m/Žkm Chrudim 2:55.4
18.06.2019 Oddílové víceboje ml. žactva (Atletika Chrudim) 60 m př./Žkm/B01 6 Chrudim 13.4
18.06.2019 Oddílové víceboje ml. žactva (Atletika Chrudim) kriket/Žkm Chrudim 32.86
18.06.2019 Oddílové víceboje ml. žactva (Atletika Chrudim) dálka/Žkm 13 Chrudim 3.30
12.06.2019 3.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim) kriket/Žkm 10 Chrudim 34.22
12.06.2019 3.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim) 800 m/Žkm 5 Chrudim 2:50.01
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) 800 m/Žkm 10 Pardubice 2:50.37
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) výška/Žkm 15 Pardubice 1.07
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) oštěp 400g/Žkm 10 Chrudim 16.82
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 800 m/Žkm/B02 2 Chrudim 2:50.19
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim (Karel Fiedler,karel.fiedler@email.cz, 603365033) poharR/Žkm 10= Chrudim 0426
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim (Karel Fiedler,karel.fiedler@email.cz, 603365033) 600 m/Žkm Chrudim 2:05.87
17.04.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) kriket/Žkm 5 Chrudim 31.20
17.04.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) koule 2kg/Žkm 10 Chrudim 06.67
17.04.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) dálka/Žkm 12 Chrudim 3.47
25.02.2019 6.halové závody (výška, tyč) (Atletika Chrudim z.s.) výška/Žkm 8 Chrudim 1.13
18.02.2019 5.halové závody (50 + 60 m př.) (Atletika Chrudim, z.s.) 50 m/Žkm/B04 4 Chrudim 08.6
18.02.2019 5.halové závody (50 + 60 m př.) (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m př./Žkm/B04 3 Chrudim 14.1
11.02.2019 4.halové závody (výška, tyč) (Atletika Chrudim) výška/Žkm 9 Chrudim 1.20
28.01.2019 3.halové závody (50 + 60př.) (Atletika Chrudim) 50 m/Žkm/B04 3 Chrudim 08.6
28.01.2019 3.halové závody (50 + 60př.) (Atletika Chrudim) 60 m př./Žkm/B04 2 Chrudim 14.2
14.01.2019 2.halové závody (výška, tyč ) (Atletika Chrudim) výška/Žkm 11 Chrudim 1.12
07.01.2019 1.halové závody (50 m + 60 m př.) (Atletika Chrudim z.s.) 50 m/Žkm/B03 4 Chrudim 08.9
07.01.2019 1.halové závody (50 m + 60 m př.) (Atletika Chrudim z.s.) 60 m př./Žkm/B03 3 Chrudim 14.9