Karta atleta

Export do excelu
  • Nedomová Natálie
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
  • Trenér Jan Horák
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 07.00 h Otrokovice 30.01.2019
60 m 09.90 Šumperk 06.10.2019
60 m 09.97 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
150 m 25.74 Zlín 04.09.2019
150 m 26.44 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
300 m 59.04 Šumperk 06.10.2019
skok daleký 2.76 Zlín 04.09.2019
skok daleký 3.07 h Otrokovice 06.02.2020
Přespolní běh 0:04:42 Uherské Hradiště 13.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.97 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
150 m 26.44 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
skok daleký 3.07 h Otrokovice 06.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.12.2019 Vánoční víceboj a skok vysoký (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 30 m/Žkm 12 Uherské Hradiště 05.50
20.12.2019 Vánoční víceboj a skok vysoký (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) plný míč 2kg/Žkm 14 Uherské Hradiště 04.50
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žky 23 Otrokovice 2.76
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y/Žky/R03 2 Otrokovice 06.48
13.10.2019 Slovácký běh (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradi) Přespolní běh/Žkm 13 Uherské Hradiště 0:04:42
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B09 2 Šumperk 09.90
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žkm/B05 4 Šumperk 59.04
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žkm/B07 6 Šumperk 26.12
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 60 m/Žkm/R01 8 Zlín 10.35
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) dálka/Žkm 37 Zlín 2.76
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 150 m/Žkm/B03 5 Zlín 25.74
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) dálka/Žkm/F 29 Zlín 2.42
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 60 m/Žkm/R04 Zlín DNS
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 300 m/Žkm/B02 4 Zlín 62.20
01.06.2019 Memoriál Květoslava Tichavského (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žky 7 Uherské Hradiště 10.03
01.06.2019 Memoriál Květoslava Tichavského (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žky 7 Uherské Hradiště 25.83
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/R01 6 Zlín 10.33
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žkm Zlín DNS
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y/Žkm/R01 4 Otrokovice 07.05
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y/Žkm/FB Otrokovice 07.00
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žkm/F 9 Otrokovice 2.98