Karta atleta

Export do excelu
  • Lobovská Ludmila
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.84 Plzeň 23.5.2019
60 m 09.50 h Plzeň 27.1.2019
150 m 21.53 Plzeň 23.5.2019
150 m 22.14 h Praha - Stromovka 17.2.2019
300 m 46.72 Stříbro 1.6.2019
600 m 1:51.83 Plzeň - Skvrňany 22.5.2019
800 m 2:49.67 Plzeň 9.5.2019
60 m překážek 12.21 Plzeň 9.5.2019
pohár rozhlasu 1202 Plzeň - Skvrňany 22.5.2019
pětiboj 1971 Plzeň 9.5.2019
hod kriketovým míčkem 28.91 Plzeň 9.5.2019
skok daleký 4.21 Plzeň 23.5.2019
skok daleký 4.04 h Plzeň 27.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.84 Plzeň 23.5.2019
60 m 09.50 h Plzeň 27.1.2019
150 m 21.53 Plzeň 23.5.2019
150 m 22.14 h Praha - Stromovka 17.2.2019
300 m 46.72 Stříbro 1.6.2019
600 m 1:51.83 Plzeň - Skvrňany 22.5.2019
800 m 2:49.67 Plzeň 9.5.2019
60 m překážek 12.21 Plzeň 9.5.2019
pohár rozhlasu 1202 Plzeň - Skvrňany 22.5.2019
pětiboj 1971 Plzeň 9.5.2019
hod kriketovým míčkem 28.91 Plzeň 9.5.2019
skok daleký 4.21 Plzeň 23.5.2019
skok daleký 4.04 h Plzeň 27.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. A (TJ Sušice) 60 m/Žkm/FA 5 Sušice 08.93
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. A (TJ Sušice) dálka/Žkm 5 Sušice 4.06
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. A (TJ Sušice) 300 m/Žkm/B01 2 Sušice 47.44
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. A (TJ Sušice) 60 m/Žkm/R06 1 Sušice 08.89
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) dálka/Žkm/F 10 Stříbro 3.85
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žkm/B02 1 Stříbro 46.72
23.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva sk. A (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žkm/R04 1 Plzeň 08.84
23.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva sk. A (AK Škoda Plzeň) dálka/Žkm 5 Plzeň 4.22
23.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva sk. A (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žkm/FA 4 Plzeň 08.89
23.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva sk. A (AK Škoda Plzeň) 150 m/Žkm/B02 1 Plzeň 21.53
22.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeňský, Kategorie III a IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) 60 m/Žkm/B02 2 Plzeň - Skvrňany 09.00
22.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeňský, Kategorie III a IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) 600 m/Žkm/B02 4 Plzeň - Skvrňany 1:51.83
22.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeňský, Kategorie III a IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) poharR/Žkm 7 Plzeň - Skvrňany 1202
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie III (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) poharR/Žkm 9 Plzeň - Skvrňany 1071
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie III (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) 60 m/Žkm/B01 3 Plzeň - Skvrňany 09.32
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-město, Kategorie III (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) 600 m/Žkm/B03 1 Plzeň - Skvrňany 1:55.03
15.05.2019 1.kolo OMD ml.žactva (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žkm/FA 7 Domažlice 09.15
15.05.2019 1.kolo OMD ml.žactva (AC Domažlice, z. s.) dálka/Žkm 5 Domažlice 3.97
15.05.2019 1.kolo OMD ml.žactva (AC Domažlice, z. s.) 300 m/Žkm/B01 2 Domažlice 48.30
15.05.2019 1.kolo OMD ml.žactva (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žkm/R05 1 Domažlice 09.05
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) pětiboj/Žkm 7 Plzeň 1971
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) kriket/Žkm 13 Plzeň 28.91
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žkm Plzeň 4.37
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) 60 m př./Žkm/B05 2 Plzeň 12.21
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/B04 2 Plzeň 09.14
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žkm/B03 1 Plzeň 2:49.67
07.05.2019 Nominační závod Plzeňského kraje na LODM (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žkm 8 Plzeň 4.19
07.05.2019 Nominační závod Plzeňského kraje na LODM (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/B02 1 Plzeň 08.93
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žkm/R08 1 Praha - Stromovka 09.52
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žkm/B06 1 Praha - Stromovka 22.14
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) dálka/Žkm 10 Plzeň 4.04
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žkm/B04 4 Plzeň 09.50