Karta atleta

Export do excelu
  • Aleš Ekrt
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AC Rumburk, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.52 Rumburk 12.05.2019
60 m 08.95 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
100 m 14.36 Jičín 14.06.2020
150 m 21.17 Rumburk 01.06.2020
300 m 47.53 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
300 m 48.43 Česká Lípa 08.06.2020
800 m 2:54.30 Rumburk 12.05.2019
1000 m 3:42.51 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
1500 m 5:55.65 Česká Lípa 20.06.2019
3000 m 13:50.04 Jablonec nad Nisou 02.05.2019
60 m překážek (0.76) 12.33 Rumburk 12.05.2019
60 m překážek (0.84) 11.39 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
100 m překážek (0.84) 22.02 Jablonec nad Nisou 02.05.2019
200 m překážek (0.76) 39.89 Mladá Boleslav 09.09.2019
1500 m překážek 6:26.87 Rumburk 23.05.2019
skok vysoký 1.50 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
skok vysoký 1.55 Česká Lípa 08.06.2020
skok o tyči 2.45 Jičín 14.06.2020
skok daleký 4.17 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok daleký 4.48 Jablonec nad Nisou 28.06.2020
vrh koulí 4kg 07.38 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
hod kriketovým míčkem 34.27 Rumburk 12.05.2019
pohár rozhlasu 0419 Rumburk 14.05.2019
pětiboj 1039 Rumburk 11.05.2019
sedmiboj hala [Zci] 1828 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.52 Rumburk 12.05.2019
300 m 47.53 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
800 m 2:54.30 Rumburk 12.05.2019
1500 m 5:55.65 Česká Lípa 20.06.2019
3000 m 13:50.04 Jablonec nad Nisou 02.05.2019
60 m překážek (0.76) 12.33 Rumburk 12.05.2019
100 m překážek (0.84) 22.02 Jablonec nad Nisou 02.05.2019
200 m překážek (0.76) 39.89 Mladá Boleslav 09.09.2019
1500 m překážek 6:26.87 Rumburk 23.05.2019
skok vysoký 1.41 Turnov 21.09.2019
skok vysoký 1.50 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
skok daleký 4.40 Mladá Boleslav 09.09.2019
hod kriketovým míčkem 34.27 Rumburk 12.05.2019
pohár rozhlasu 0419 Rumburk 14.05.2019
pětiboj 1039 Rumburk 11.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2019 Mandarinkové předvánoční skákání (AC Rumburk, z.s.) skok vysoký/Žcm Krásná Lípa 1.50
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žcm/B5 1 Jablonec nad Nisou 47.53
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Žcm 4 Jablonec nad Nisou 1.50
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva Libereckého kraje (AC Turnov, z. s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 7 Turnov 12.13
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva Libereckého kraje (AC Turnov, z. s.) skok vysoký/Žcm 6 Turnov 1.41
12.09.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (AC Česká Lípa) skok daleký/Žcm 5 Česká Lípa 3.83
12.09.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (AC Česká Lípa) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 2 Česká Lípa 10.70
09.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) 200 m překážek (0.76)/Žci 6 Mladá Boleslav 39.89
09.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) skok daleký/Žci 15 Mladá Boleslav 4.40
20.06.2019 3. kolo KPD staršího žactva - skupina A (AC Česká Lípa) 1500 m/Žci 4 Česká Lípa 5:55.65
20.06.2019 3. kolo KPD staršího žactva - skupina A (AC Česká Lípa) 200 m překážek (0.76)/Žci/B02 2 Česká Lípa 38.22
06.06.2019 2. kolo KPD - mladšího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) skok vysoký/Žcm/B 4= Rumburk 1.25
06.06.2019 2. kolo KPD - mladšího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 3 Rumburk 11.59
23.05.2019 2. kolo KPD - staršího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) 1500 m překážek/Žci/F Rumburk 6:26.87
23.05.2019 2. kolo KPD - staršího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) skok vysoký/Žci 9= Rumburk 1.20
23.05.2019 2. kolo KPD - staršího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) skok daleký/Žci 5 Rumburk 4.21
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Děčín, Kategorie III a IV (Rein Jan, honzarein@seznam.cz, 722968506) skok vysoký/Žcm 11= Rumburk 1.26
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Děčín, Kategorie III a IV (Rein Jan, honzarein@seznam.cz, 722968506) 60 m/Žcm 5 Rumburk 09.55
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Děčín, Kategorie III a IV (Rein Jan, honzarein@seznam.cz, 722968506) pohár rozhlasu/Žcm 23 Rumburk 0419
12.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) hod kriketovým míčkem/Žcm 14 Rumburk 34.27
12.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) 60 m/Žcm/B01 5 Rumburk 09.52
12.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) skok daleký/Žcm 10 Rumburk 4.04
12.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) 800 m/Žcm 12 Rumburk 2:54.30
12.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) pětiboj/Žcm 13 Rumburk 1039
12.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 4 Rumburk 12.33
09.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (TJ Slovan Varnsdorf ) skok daleký/Žcm/F Varnsdorf 3.99
09.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (TJ Slovan Varnsdorf ) skok vysoký/Žcm/F Varnsdorf 1.40
02.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva Libereckého kraje - skupina A (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 3000 m/Žci Jablonec nad Nisou 13:50.04
02.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva Libereckého kraje - skupina A (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci 4 Jablonec nad Nisou 22.02
27.04.2019 Horst Seifert Meeting 2019 (HSG Turbine Zittau) skok daleký/Žcm/FA 6 Zittau 3.85
27.04.2019 Horst Seifert Meeting 2019 (HSG Turbine Zittau) skok vysoký/Žcm/FA 5 Zittau 1.30