Karta atleta

Export do excelu
  • Šimon Novák
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: AC Rumburk, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.9 Česká Lípa 28.09.2019
60 m 09.70 Česká Lípa 12.09.2019
100 m 16.4 Rumburk 25.05.2020
150 m 24.4 Rumburk 12.06.2020
600 m 2:13.7 Česká Lípa 13.06.2019
skok vysoký 1.10 h Krásná Lípa 21.12.2019
skok daleký 3.60 Česká Lípa 28.09.2019
vrh koulí 3kg 05.88 Rumburk 25.05.2020
hod oštěpem 500g 05.38 Rumburk 06.06.2019
hod kriketovým míčkem 32.06 Česká Lípa 28.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.9 Česká Lípa 28.09.2019
60 m 09.70 Česká Lípa 12.09.2019
150 m 25.56 Rumburk 06.06.2019
600 m 2:13.7 Česká Lípa 13.06.2019
skok vysoký 1.10 h Krásná Lípa 21.12.2019
skok daleký 3.60 Česká Lípa 28.09.2019
hod oštěpem 500g 05.38 Rumburk 06.06.2019
hod kriketovým míčkem 32.06 Česká Lípa 28.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2019 Mandarinkové předvánoční skákání (AC Rumburk, z.s.) skok vysoký/EleH 4 Krásná Lípa 1.10
28.09.2019 Finále KPD nejmladšího žactva (AC Česká Lípa) hod kriketovým míčkem/EleH 16 Česká Lípa 32.06
28.09.2019 Finále KPD nejmladšího žactva (AC Česká Lípa) skok daleký/EleH 20 Česká Lípa 3.60
28.09.2019 Finále KPD nejmladšího žactva (AC Česká Lípa) 50 m/EleH/B13 1 Česká Lípa 07.9
12.09.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (AC Česká Lípa) 60 m/Žcm/B01 4 Česká Lípa 09.70
12.09.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (AC Česká Lípa) skok daleký/Žcm 10 Česká Lípa 2.99
13.06.2019 2. kolo KPD nejmladšího žactva - skupina B (AC Česká Lípa) hod kriketovým míčkem/EleHm/K 14 Česká Lípa 29.48
13.06.2019 2. kolo KPD nejmladšího žactva - skupina B (AC Česká Lípa) 600 m/EleHm/B 14 Česká Lípa 2:13.7
06.06.2019 2. kolo KPD - mladšího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) 150 m/Žcm/B01 4 Rumburk 25.56
06.06.2019 2. kolo KPD - mladšího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm/B 6 Rumburk 05.38
09.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (TJ Slovan Varnsdorf ) 60 m/Žcm/B01 5 Varnsdorf 09.91
09.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (TJ Slovan Varnsdorf ) skok daleký/Žcm/F 8 Varnsdorf 3.37