Karta atleta

Export do excelu
  • Papica Dominik
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AK Šternberk z.s.
  • Trenér Michaela Mondeková
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.45 Hranice 18.06.2019
150 m 23.36 Hranice 18.06.2019
300 m 53.36 Šumperk 30.05.2019
800 m 2:57.52 Šumperk 09.10.2019
60 m překážek 12.67 Šumperk 09.10.2019
pětiboj 0926 Šumperk 09.10.2019
hod kriketovým míčkem 32.59 Šumperk 09.10.2019
skok daleký 3.76 Šumperk 09.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.45 Hranice 18.06.2019
150 m 23.36 Hranice 18.06.2019
300 m 53.36 Šumperk 30.05.2019
800 m 2:57.52 Šumperk 09.10.2019
60 m překážek 12.67 Šumperk 09.10.2019
pětiboj 0926 Šumperk 09.10.2019
hod kriketovým míčkem 32.59 Šumperk 09.10.2019
skok daleký 3.76 Šumperk 09.10.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) kriket/Žcm/F 21 Šumperk 32.59
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žcm/B01 4 Šumperk 09.49
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žcm/F 20 Šumperk 3.76
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žcm/B01 10 Šumperk 2:57.52
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m př./Žcm/B02 2 Šumperk 12.67
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 60 m/Žcm/B04 1 Hranice 09.45
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 300 m/Žcm/B02 3 Hranice 54.05
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 150 m/Žcm/B03 3 Hranice 23.36
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žcm 16 Šumperk 3.23
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žcm/B02 3 Šumperk 53.36
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žcm/B04 4 Šumperk 23.82
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) dálka/Žcm/F 9 Prostějov 3.88
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 300 m/Žcm/B03 1 Prostějov 53.61
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 150 m/Žcm/B04 2 Prostějov 24.30