Karta atleta

Export do excelu
  • Šimon Ellinger
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: ASK Blansko
  • Trenér: Hlaváčková Martina
  • Kategorie: Atletická přípravka-hoši
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.02 Slavkov u Brna 15.06.2019
60 m 09.67 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
300 m 52.5 Blansko 19.05.2019
600 m 2:02.79 Brno 27.04.2019
600 m 2:02.96 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
800 m 2:46.94 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
60 m překážek (0.76) 12.72 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
200 m překážek (0.76) 41.21 Blansko 28.04.2019
skok vysoký 1.04 h Brno - ZŠ Horníkova 19.12.2018
skok daleký 3.90 Kuřim 06.06.2019
skok daleký 3.81 h Brno - Nový Lískovec 10.01.2020
vrh koulí 2kg 04.86 Blansko 28.04.2019
hod kriketovým míčkem 27.42 Blansko 19.05.2019
hod plným míčem 1kg 05.70 h Ostrava 09.02.2019
Přespolní běh 0:01:19 Vyškov 24.11.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.09 h Ostrava 09.02.2019
60 m 10.02 Slavkov u Brna 15.06.2019
300 m 52.5 Blansko 19.05.2019
600 m 2:03.46 h Ostrava 09.02.2019
600 m 2:02.79 Brno 27.04.2019
200 m překážek (0.76) 41.21 Blansko 28.04.2019
skok daleký 3.09 h Brno-Nový Lískovec 11.01.2019
skok daleký 3.90 Kuřim 06.06.2019
vrh koulí 2kg 04.86 Blansko 28.04.2019
hod kriketovým míčkem 27.42 Blansko 19.05.2019
hod plným míčem 1kg 05.70 h Ostrava 09.02.2019
Přespolní běh 0:03:08 Vyškov 23.11.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.11.2019 Vyškovský Mikulášský běh - Memoriál Milana Dvořáka (AHA Vyškov) Přespolní běh/EleH/F 3= Vyškov 0:03:08
15.06.2019 Slavkovský čtyřboj přípravek (Atletika Slavkov u Brna) vrh koulí 2kg/EleH 11 Slavkov u Brna 04.83
15.06.2019 Slavkovský čtyřboj přípravek (Atletika Slavkov u Brna) skok daleký/EleH 9 Slavkov u Brna 3.49
15.06.2019 Slavkovský čtyřboj přípravek (Atletika Slavkov u Brna) 60 m/EleH 4 Slavkov u Brna 10.02
15.06.2019 Slavkovský čtyřboj přípravek (Atletika Slavkov u Brna) 400 m/EleH Slavkov u Brna 75.64
06.06.2019 2. kolo Krajské ligy atletických přípravek JmKAS, skupina C (Atletický klub Kuřim, z.s.) 300 m/EleH/B01 7 Kuřim 57.10
06.06.2019 2. kolo Krajské ligy atletických přípravek JmKAS, skupina C (Atletický klub Kuřim, z.s.) skok daleký/EleH 4 Kuřim 3.90
06.06.2019 2. kolo Krajské ligy atletických přípravek JmKAS, skupina C (Atletický klub Kuřim, z.s.) 60 m/EleH/B03 1 Kuřim 10.35
19.05.2019 1. kolo družstev krajské ligy atletických přípravek JmK (ASK Blansko) 60 m/EleH/R 14= Blansko 09.9
19.05.2019 1. kolo družstev krajské ligy atletických přípravek JmK (ASK Blansko) skok daleký/EleH/F 16= Blansko 3.27
19.05.2019 1. kolo družstev krajské ligy atletických přípravek JmK (ASK Blansko) 300 m/EleH/F 5 Blansko 52.5
19.05.2019 1. kolo družstev krajské ligy atletických přípravek JmK (ASK Blansko) hod kriketovým míčkem/EleH/F 14 Blansko 27.42
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) vrh koulí 2kg/EleH Blansko 04.86
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 200 m překážek (0.76)/M/B01 4 Blansko 41.21
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/EleH/FB 8 Brno 3.25
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 600 m/EleH/B01 4 Brno 2:02.79
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/EleH/B02 4 Brno 09.97
09.03.2019 Mistrovství Plzeňského kraje předžactva (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 600 m/EleH/B01 Praha - Strahov DNS
09.03.2019 Mistrovství Plzeňského kraje předžactva (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m překážek/EleH/B01 Praha - Strahov DNS
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 600 m/EleH/B01 3 Ostrava 2:03.46
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) hod plným míčem 1kg/EleH/F 28= Ostrava 05.70
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/EleH/R04 4 Ostrava 10.09
11.01.2019 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 600 m/EleH/B01 3 Brno-Nový Lískovec 2:11.5
11.01.2019 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/EleH/F 11 Brno-Nový Lískovec 3.09
11.01.2019 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/EleH/R03 2 Brno-Nový Lískovec 10.16