Karta atleta

Export do excelu
  • Jana Majtaníková
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Školní atletický klub Slaný
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.76 h Praha - Strahov 01.02.2020
60 m 09.42 Slaný 01.06.2020
150 m 26.48 h Praha - Strahov 02.02.2019
300 m 59.37 Beroun 07.06.2019
800 m 3:50.20 Slaný 10.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.29 Roztoky u Prahy 12.06.2020
skok vysoký 1.33 h Praha - Strahov 01.02.2020
skok vysoký 1.43 Slaný 30.06.2020
skok daleký 4.35 Slaný 30.06.2020
vrh koulí 2kg 08.15 Slaný 30.06.2020
hod oštěpem 400g 21.68 Slaný 30.06.2020
hod kriketovým míčkem 28.05 Slaný 10.05.2019
pětiboj 0861 Slaný 10.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.08 h Praha - Strahov 02.02.2019
60 m 10.21 Slaný 10.05.2019
150 m 26.48 h Praha - Strahov 02.02.2019
300 m 59.37 Beroun 07.06.2019
800 m 3:50.20 Slaný 10.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.30 Slaný 21.06.2019
skok daleký 3.37 Beroun 07.06.2019
hod kriketovým míčkem 28.05 Slaný 10.05.2019
pětiboj 0861 Slaný 10.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 6 Slaný 13.30
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) skok daleký/Žkm/F 27 Slaný 3.60
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žkm/FA 32 Beroun 3.37
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žkm/B04 5 Beroun 59.37
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) pětiboj/Žkm 32 Slaný 0861
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm 37 Slaný 10.21
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 800 m/Žkm 37 Slaný 3:50.20
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 35 Slaný 13.89
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) hod kriketovým míčkem/Žkm 24 Slaný 28.05
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) skok daleký/Žkm 36 Slaný 3.25
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) skok daleký/Žkm/JA 33 Kutná Hora 2.48
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B05 5 Kutná Hora 13.89
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m/Žkm/R03 5 Praha - Strahov 10.08
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žkm/B16 3 Praha - Strahov 26.48