Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Kovářová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér: Večerková Šárka, Kozmíková Eva
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.44 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
60 m 09.70 Zlín 22.09.2021
150 m 24.95 Zlín 17.04.2019
800 m 3:51.88 Otrokovice 25.04.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 14.48 Zlín 17.04.2019
skok vysoký 1.13 h Zlín 04.12.2019
skok daleký 3.06 h Olomouc 11.01.2019
skok daleký 3.41 Zlín 17.04.2019
vrh koulí 2kg 07.45 Zlín 04.09.2019
vrh koulí 2kg 07.71 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
vrh koulí 3kg 08.77 Uherské Hradiště 30.08.2021
vrh koulí 3kg 07.95 h Ostrava 12.02.2022
hod diskem 0,75kg 23.43 Třinec 02.09.2021
hod diskem 1kg 26.46 Zlín 27.07.2022
hod oštěpem 400g 13.85 Zlín 15.05.2019
hod oštěpem 500g 27.24 Ostrava - Vítkovice 01.07.2021
hod kriketovým míčkem 27.20 Zlín 10.04.2019
pětiboj 0699 Otrokovice 25.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.96 Zlín 15.05.2019
60 m 09.73 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
150 m 24.95 Zlín 17.04.2019
800 m 3:51.88 Otrokovice 25.04.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 14.48 Zlín 17.04.2019
skok vysoký 1.13 h Zlín 04.12.2019
skok daleký 3.06 h Olomouc 11.01.2019
skok daleký 3.41 Zlín 17.04.2019
vrh koulí 2kg 07.45 Zlín 04.09.2019
vrh koulí 2kg 07.71 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
hod oštěpem 400g 13.85 Zlín 15.05.2019
hod kriketovým míčkem 27.20 Zlín 10.04.2019
pětiboj 0699 Otrokovice 25.04.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) vrh koulí 2kg/Žkm 29 Ostrava - Vítkovice 07.71
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R11 5 Ostrava - Vítkovice 09.73
04.12.2019 Mikulášská laťka (AK Zlín) skok vysoký/Žkm/F 26= Zlín 1.13
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) vrh koulí 2kg/Žkm 6 Zlín 07.45
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 60 m/Žkm/R03 7 Zlín 10.00
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 150 m/Žkm/B03 4 Zlín 25.23
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 6 Zlín 07.06
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm 16 Zlín 13.85
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/R05 3 Zlín 09.96
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) pětiboj/Žkm/F 73 Otrokovice 0699
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žkm 78 Otrokovice 3:51.88
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) hod kriketovým míčkem/Žkm 61 Otrokovice 23.09
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žkm 69 Otrokovice 2.92
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B07 1 Otrokovice 14.39
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žkm/B07 1 Otrokovice 10.20
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm 21 Zlín 3.41
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žkm/B01 4 Zlín 24.95
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 5 Zlín 14.48
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 14 Zlín 27.20
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B02 6 Zlín 10.09
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) skok daleký/Žkm 20 Olomouc 3.06
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R08 3 Olomouc 10.35