Karta atleta

Export do excelu
  • Špína Jakub
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér Miloslav Cymbál
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.28 Praha - Kotlářka 17.06.2019
60 m 10.10 h Praha - Stromovka 08.01.2020
150 m 25.78 Praha - Děkanka 18.09.2019
150 m 25.96 h Praha-Strahov 18.01.2019
800 m 3:18.76 Praha - Eden 14.05.2019
60 m překážek 14.53 Praha - stadion Přátelství 25.04.2019
pětiboj 0368 Praha - stadion Přátelství 25.04.2019
hod kriketovým míčkem 37.13 Praha - stadion Přátelství 25.04.2019
vrh koulí 3kg 07.16 Praha - Děkanka 18.09.2019
vrh koulí 3kg 06.45 h Praha - Strahov 27.02.2019
skok daleký 3.19 Praha - stadion Přátelství 25.04.2019
skok daleký 3.15 h Praha - Juliska 24.01.2019
skok vysoký 1.08 Praha - Kotlářka 17.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.10 h Praha - Stromovka 08.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2019 Finále "B" MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žcm/F 10 Praha - Děkanka 07.16
18.09.2019 Finále "B" MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žcm/B03 4 Praha - Děkanka 25.78
10.09.2019 Semifinále "B" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) koule 3kg/Žcm/F 11 Praha - Jeseniova 06.10
10.09.2019 Semifinále "B" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) kriket/Žcm/F 16 Praha - Jeseniova 35.38
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) výška/Žcm 13 Praha - Kotlářka 1.08
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B02 3 Praha - Kotlářka 10.28
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) koule 3kg/Žcm 6 Praha - Hostivař 06.68
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 150 m/Žcm/B01 5 Praha - Hostivař 25.75
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B01 10 Praha - Eden 3:18.76
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) kriket/Žcm 4 Praha - Eden 35.23
25.04.2019 III. mistrovství USK v pětiboji mladšího žactva (USK Praha) pětiboj/Žcm 16 Praha - stadion Přátelství 0368
25.04.2019 III. mistrovství USK v pětiboji mladšího žactva (USK Praha) kriket/Žcm 8 Praha - stadion Přátelství 37.13
25.04.2019 III. mistrovství USK v pětiboji mladšího žactva (USK Praha) dálka/Žcm 13 Praha - stadion Přátelství 3.19
25.04.2019 III. mistrovství USK v pětiboji mladšího žactva (USK Praha) 800 m/Žcm/B01 7 Praha - stadion Přátelství 3:40.81
25.04.2019 III. mistrovství USK v pětiboji mladšího žactva (USK Praha) 60 m př./Žcm/B02 4 Praha - stadion Přátelství 14.53
25.04.2019 III. mistrovství USK v pětiboji mladšího žactva (USK Praha) 60 m/Žcm/B02 6 Praha - stadion Přátelství 10.66
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) koule 3kg/Žcm/F 15 Praha - Strahov 06.45
07.02.2019 Veřejné závody USK Praha (USK Praha) dálka/Žcm Praha-Strahov NM
07.02.2019 Veřejné závody USK Praha (USK Praha) koule 3kg/Žcm 8 Praha-Strahov 05.95
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) dálka/Žcm 27 Praha - Juliska 3.15
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/R08 3 Praha - Juliska 10.28
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Žci/B1 4 Praha-Strahov 25.96
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žcm 14 Praha - Stromovka 05.80
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B17 8 Praha - Stromovka 10.28