Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Hájková
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj BANES Pacov
  • Trenér: Zajíc Pavel
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.82 h Praha - Strahov 26.01.2020
60 m 08.44 Pacov 27.06.2020
100 m 13.6 Pacov 22.07.2020
150 m 22.69 h Praha - Strahov 26.01.2020
150 m 20.86 Pacov 06.09.2020
200 m 28.0 Pacov 23.09.2020
300 m 48.43 h Praha - Strahov 26.01.2020
300 m 46.54 Jihlava 30.08.2020
600 m 2:14.9 Pacov 16.05.2019
800 m 2:52.74 Třebíč 27.09.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.36 Třebíč 27.09.2020
skok vysoký 1.43 Havlíčkův Brod 14.06.2020
skok daleký 4.16 Pacov 08.07.2020
vrh koulí 2kg 06.35 Pacov 04.06.2020
hod oštěpem 400g 12.02 Pacov 15.06.2019
pohár rozhlasu 0818 Pacov 16.05.2019
hod kriketovým míčkem 25.89 Pacov 23.09.2020
pětiboj 2043 Třebíč 27.09.2020
čtyřboj 1224 Pacov 15.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.87 Pacov 15.06.2019
150 m 21.88 Jihlava 01.06.2019
300 m 50.48 Pacov 07.09.2019
600 m 2:14.9 Pacov 16.05.2019
800 m 3:07.45 Pacov 13.07.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.35 Jihlava 19.05.2019
skok vysoký 1.20 Jihlava 01.06.2019
skok daleký 4.03 Pacov 07.09.2019
vrh koulí 2kg 05.40 Pacov 09.05.2019
hod oštěpem 400g 12.02 Pacov 15.06.2019
pohár rozhlasu 0818 Pacov 16.05.2019
hod kriketovým míčkem 19.31 Třebíč 21.09.2019
pětiboj 1525 Třebíč 21.09.2019
čtyřboj 1224 Pacov 15.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 6 Třebíč 13.22
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kriketovým míčkem/Žkm/FB 8 Třebíč 19.31
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B02 1 Třebíč 08.96
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žkm/FA 15 Třebíč 4.01
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žkm/B04 4 Třebíč 3:07.86
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žkm 35 Třebíč 1525
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) čtyřboj/Žkm 35 Humpolec 1183
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) vrh koulí 2kg/Žkm/FA 34 Humpolec 04.62
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) hod oštěpem 400g/Žkm/FA 28 Humpolec 11.85
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) 150 m/Žkm/B03 2 Humpolec 22.11
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) skok vysoký/Žkm/FB 7 Humpolec 1.20
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žky 17 Pacov 4.03
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žky/B03 5 Pacov 09.13
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 300 m/Žky/B02 3 Pacov 50.48
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) pětiboj/Žkm 10 Pacov 1263
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žkm/F 8 Pacov 3:07.45
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 11 Pacov 16.33
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žkm/F 10 Pacov 3.44
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 4 Pacov 13.80
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žkm/B02 2 Pacov 09.16
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) čtyřboj/Žkm/F 30 Pacov 1224
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 400g/Žkm/FA 29 Pacov 12.02
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žkm/FA 26 Pacov 3.78
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B05 2 Pacov 13.28
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žkm/B05 1 Pacov 08.87
08.06.2019 Pohár smíšených družstev mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 150 m/Žkm/B01 4 Jihlava 21.9
08.06.2019 Pohár smíšených družstev mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) skok vysoký/Žkm/F 7 Jihlava 1.10
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) čtyřboj/Žkm 40 Jihlava 1175
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 150 m/Žkm/B01 2 Jihlava 21.88
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) skok vysoký/Žkm/FB 14 Jihlava 1.20
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/FB 32 Jihlava 04.98
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/FB 32 Jihlava 16.87
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B03 2 Třebíč 08.93
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 300 m/Žky/B04 3 Třebíč 51.05
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) pětiboj/Žkm 34 Jihlava 1453
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žkm/B01 13 Jihlava 3:14.69
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/FB 37 Jihlava 15.70
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žkm/FB 6 Jihlava 3.85
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B09 4 Jihlava 12.35
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žkm/B02 4 Jihlava 09.15
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pelhřimov, Kategorie III a IV (Fišar Libor, ddm@pel.cz, 724248148) pohár rozhlasu/Žkm 12 Pacov 0818
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pelhřimov, Kategorie III a IV (Fišar Libor, ddm@pel.cz, 724248148) 60 m/Žkm/B02 3 Pacov 09.0
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pelhřimov, Kategorie III a IV (Fišar Libor, ddm@pel.cz, 724248148) 600 m/Žkm/B02 5 Pacov 2:14.9
09.05.2019 Přebor oddílu ml.žactva a přípravky (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žkm Pacov 08.7
09.05.2019 Přebor oddílu ml.žactva a přípravky (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 2kg/Žkm Pacov 05.40
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žky/F 24 Jihlava 3.68
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žky/B02 4 Jihlava 09.27
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 150 m/Žky/B02 4 Jihlava 23.02
02.05.2019 Přebor oddílu ml.žactva a přípravky (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žkm/F Pacov 3.74
02.05.2019 Přebor oddílu ml.žactva a přípravky (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 4 Pacov 10.07
02.05.2019 Přebor oddílu ml.žactva a přípravky (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žkm/F Pacov 08.9