Karta atleta

Export do excelu
  • Nevrlá Amélie
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AK Sokol Nehvizdy
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.19 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
60 m 07.98 h Bratislava 25.01.2020
150 m 19.67 Kutná Hora 05.05.2019
150 m 19.32 h Praha - Stromovka 08.01.2020
300 m 43.59 Beroun 07.06.2019
300 m 43.48 h Praha - Stromovka 15.01.2020
800 m 2:36.81 Zlín 31.05.2019
800 m 2:56.93 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
60 m překážek 09.87 Zlín 31.05.2019
60 m překážek 09.17 h Praha - Stromovka 16.02.2020
pětiboj 2971 Zlín 31.05.2019
pětiboj hala 2593 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
hod oštěpem 400g 23.66 Čelákovice 09.06.2019
hod kriketovým míčkem 38.15 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
vrh koulí 3kg 09.33 h Praha - Stromovka 08.01.2020
skok daleký 4.89 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
skok daleký 4.90 h Nehvizdy 19.12.2019
skok vysoký 1.30 Čelákovice 19.05.2019
skok vysoký 1.40 h Nehvizdy 19.12.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.98 h Bratislava 25.01.2020
150 m 19.32 h Praha - Stromovka 08.01.2020
300 m 43.48 h Praha - Stromovka 15.01.2020
800 m 2:56.93 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
60 m překážek 09.17 h Praha - Stromovka 16.02.2020
pětiboj hala 2593 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
vrh koulí 3kg 09.33 h Praha - Stromovka 08.01.2020
skok daleký 4.79 h Praha - Strahov 13.02.2020
skok vysoký 1.40 h Nehvizdy 05.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2019 Vánoční skoky (AK Sokol Nehvizdy) výška/Žkm 5= Nehvizdy 1.40
19.12.2019 Vánoční skoky (AK Sokol Nehvizdy) dálka/Žkm Nehvizdy 4.90
10.12.2019 Kolínská vánoční laťka ZŠ + Nejrychlejší páťák (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Dky 4 Kolín 1.35
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B2 1 Praha-Stromovka 08.14
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B1 6 Praha-Stromovka 19.76
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žkm/KA 11 Brno 4.68
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R1 4 Brno 08.32
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žkm/FA 6 Brno 08.24
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 150 m/Žkm/R1 4 Brno 19.98
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 150 m/Žkm/FA 5 Brno 19.87
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Žkm/R01 1 Roztoky 08.56
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Žkm/FA Roztoky 08.41
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m př./Žkm Roztoky 10.04
30.08.2019 Podblanická tretra (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žky Vlašim 20.36
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže dálka/Žkm/K1 4 Jablonec nad Nisou 4.81
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žkm/R3 2 Jablonec nad Nisou 08.20
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žkm/S2 3 Jablonec nad Nisou 08.23
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žkm/F 4 Jablonec nad Nisou 08.19
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže dálka/Žkm/F 7 Jablonec nad Nisou 4.89
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm/FA Slaný 08.24
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 150 m/Žkm/B01 1 Slaný 19.88
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm/R08 1 Slaný 08.24
09.06.2019 Nehvizdské přebory - uzavřené (AK Sokol Nehvizdy) oštěp 400g/Žkm 4 Čelákovice 23.66
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/FA Beroun 08.20
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/R01 1 Beroun 08.30
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žkm/B03 1 Beroun 43.59
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žkm/F Zlín 2971
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m př./Žkm/B3 4 Zlín 09.87
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) kriket/Žkm 18 Zlín 37.86
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B3 3 Zlín 08.24
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žkm 4 Zlín 4.85
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žkm/B2 3 Zlín 2:36.81
19.05.2019 Nehvizdské přebory - uzavřené (AK Sokol Nehvizdy) 60 m/Žkm Čelákovice 08.23
19.05.2019 Nehvizdské přebory - uzavřené (AK Sokol Nehvizdy) výška/Žkm Čelákovice 1.30
19.05.2019 Nehvizdské přebory - uzavřené (AK Sokol Nehvizdy) dálka/Žkm Čelákovice 3.85
19.05.2019 Nehvizdské přebory - uzavřené (AK Sokol Nehvizdy) kriket/Žkm Čelákovice 34.25
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m př./Žkm/B01 1 Kladno 10.04
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žkm/B01 1 Kladno 19.98
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm Kolín 2798
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B01 1 Kolín 08.24
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/Žkm 6 Kolín 35.51
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žkm Kolín 4.61
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žkm/B07 1 Kolín 09.99
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B03 5 Kolín 2:41.94
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm Praha - Podvinný mlýn 2761
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/F Praha - Podvinný mlýn 2:43.18
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B01 2 Praha - Podvinný mlýn 09.98
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/F 5 Praha - Podvinný mlýn 38.15
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/F 5 Praha - Podvinný mlýn 4.42
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B04 1 Praha - Podvinný mlýn 08.27
07.05.2019 Nominační závod Plzeňského kraje na LODM (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/B01 2 Plzeň 08.27
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 150 m/Žkm/B16 1 Kutná Hora 19.67
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m př./Žkm/B06 1 Kutná Hora 10.07
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žkm/B01 2 Jablonec nad Nisou 08.42
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Žkm/B03 1 Jablonec nad Nisou 11.06
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/F Nehvizdy 08.62
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R04 1 Nehvizdy 08.67
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/R02 Praha - Strahov DNS
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žkm/R03 Praha - Strahov DNS