Karta atleta

Export do excelu
  • Jakešová Petra
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.96 Uherské Hradiště 9.10.2019
100 m 13.45 Opava 8.6.2019
středoškolský pohár 0534 Uherské Hradiště 9.10.2019
hod oštěpem 500g 34.15 Uherské Hradiště 18.6.2019
hod oštěpem 600g 30.17 Třinec 18.5.2019
skok vysoký 1.42 Uherské Hradiště 9.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.96 Uherské Hradiště 9.10.2019
100 m 13.45 Opava 8.6.2019
středoškolský pohár 0534 Uherské Hradiště 9.10.2019
hod oštěpem 500g 34.15 Uherské Hradiště 18.6.2019
hod oštěpem 600g 30.17 Třinec 18.5.2019
skok vysoký 1.42 Uherské Hradiště 9.10.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2019 Krajské finále SAP - Zlínský kraj (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) strPohar/Dky 36= Uherské Hradiště 0534
09.10.2019 Krajské finále SAP - Zlínský kraj (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) výška/Dky 5 Uherské Hradiště 1.42
09.10.2019 Krajské finále SAP - Zlínský kraj (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) 60 m/Dky/B03 4 Uherské Hradiště 08.96
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Uherské Hradiště (Gymnázium Uherské Hradiště, Johaník Viktor , johanik@guh.eduzk.cz) strPohar/Dky 17 Městský atletický stadion Dany Zátopkové, Uherské Hradiště 0491
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Uherské Hradiště (Gymnázium Uherské Hradiště, Johaník Viktor , johanik@guh.eduzk.cz) 60 m/Dky 5 Městský atletický stadion Dany Zátopkové, Uherské Hradiště 09.10
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Uherské Hradiště (Gymnázium Uherské Hradiště, Johaník Viktor , johanik@guh.eduzk.cz) výška/Dky Městský atletický stadion Dany Zátopkové, Uherské Hradiště 1.38
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) oštěp 500g/Dky/KA 10 Olomouc 32.88
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) oštěp 600g/Ž/F 13 Uherské Hradiště 26.31
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) oštěp 500g/Dky MS Uherské Hradiště 34.15
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) oštěp 600g/Ž 10 Opava 29.18
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž/R02 7 Opava 13.45
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) oštěp 500g/Dky 7 Olomouc 31.97
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) 100 m/Dky/B03 Olomouc DNS
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) oštěp 600g/Ž 10 Třinec 30.17
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) oštěp 500g/Dky 7 Olomouc 17.89
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/Ž/F 8 Olomouc 14.06
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/Ž/R02 4 Olomouc 13.92
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) oštěp 500g/Dky Ostrava - Vítkovice DNS