Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Zimmermannová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AK Sokol Nehvizdy
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.35 Čelákovice 19.05.2019
60 m 08.38 h Praha-Stromovka 07.12.2019
150 m 20.27 Čelákovice 19.05.2019
300 m 47.97 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
800 m 3:03.02 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
800 m 2:46.46 Bílina 05.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.12 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.28 h Praha-Stromovka 07.12.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 15.12 Kolín 20.05.2020
200 m překážek (0.76) 33.48 Praha - Kotlářka 28.05.2019
skok vysoký 1.56 h Praha - Stromovka 17.02.2019
skok vysoký 1.56 Karlovy Vary 14.09.2019
skok daleký 5.01 Praha - Eden 07.09.2019
skok daleký 5.05 h Nehvizdy 19.12.2019
vrh koulí 3kg 08.80 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
vrh koulí 3kg 10.72 Čelákovice 16.05.2020
hod oštěpem 500g 32.28 Čelákovice 16.05.2020
pětiboj hala [Zky] 2523 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
sedmiboj [Zky] 3574 Bílina 05.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.35 Čelákovice 19.05.2019
60 m 08.38 h Praha-Stromovka 07.12.2019
150 m 20.27 Čelákovice 19.05.2019
800 m 3:03.02 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
800 m 2:46.46 Bílina 05.05.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 09.28 h Praha-Stromovka 07.12.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 15.63 Karlovy Vary 14.09.2019
200 m překážek (0.76) 33.48 Praha - Kotlářka 28.05.2019
skok vysoký 1.56 h Praha - Stromovka 17.02.2019
skok vysoký 1.56 Karlovy Vary 14.09.2019
skok daleký 5.01 Praha - Eden 07.09.2019
skok daleký 5.05 h Nehvizdy 19.12.2019
vrh koulí 3kg 08.80 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
vrh koulí 3kg 09.20 Hradec Králové 11.05.2019
hod oštěpem 500g 26.58 Čelákovice 19.05.2019
pětiboj hala [Zky] 2523 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
sedmiboj [Zky] 3574 Bílina 05.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2019 Vánoční skoky (AK Sokol Nehvizdy) skok daleký/Žky Nehvizdy 5.05
19.12.2019 Vánoční skoky (AK Sokol Nehvizdy) skok vysoký/Žky Nehvizdy 1.53
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 6 Praha - Stromovka 09.46
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B3 4 Praha-Stromovka 08.38
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žky 7= Praha-Stromovka 1.49
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 2 Praha-Stromovka 09.28
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žky Praha - Eden 1.50
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky 19 Praha - Eden 4.35
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 7 Praha - Eden 16.12
21.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky/KA 7= Kolín 1.54
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) skok daleký/Žky 9 Karlovy Vary 4.87
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) skok vysoký/Žky 2= Karlovy Vary 1.56
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 1 Karlovy Vary 15.63
11.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok vysoký/Žky/FC 10 Brno 1.48
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R7 4 Brno 16.12
11.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FC 6 Brno 16.34
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok daleký/Žky/KE 18 Brno 4.75
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žky Praha - Eden 1.50
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky 4 Praha - Eden 5.01
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 2 Praha - Eden 16.07
30.08.2019 Podblanická tretra (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žky Vlašim 4.83
23.06.2019 14. Opolski Festiwal Skoków skok vysoký/Žky Opole 1.54
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žky/F Praha - Děkanka 1.55
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R03 2 Praha - Děkanka 16.27
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FB Praha - Děkanka 15.76
14.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B02 4 Praha - Děkanka 20.29
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) skok vysoký/Žky Praha - Kotlářka 1.50
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B05 2 Praha - Kotlářka 33.48
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žky/F Praha - Podvinný Mlýn 4.80
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 4 Praha - Podvinný Mlýn 16.14
19.05.2019 Nehvizdské přebory - uzavřené (AK Sokol Nehvizdy) hod oštěpem 500g/Žky Čelákovice 26.58
19.05.2019 Nehvizdské přebory - uzavřené (AK Sokol Nehvizdy) skok vysoký/Žky Čelákovice 1.48
19.05.2019 Nehvizdské přebory - uzavřené (AK Sokol Nehvizdy) 60 m/Žky Čelákovice 08.35
19.05.2019 Nehvizdské přebory - uzavřené (AK Sokol Nehvizdy) 150 m/Žky Čelákovice 20.27
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) sedmiboj [Zky]/Žky 5 Hradec Králové 3569
12.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žky/B01 5 Hradec Králové 2:49.73
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 5 Hradec Králové 16.70
12.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) hod oštěpem 500g/Žky 10 Hradec Králové 21.35
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 3kg/Žky 5 Hradec Králové 09.20
12.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Žky 5 Hradec Králové 4.53
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/Žky Hradec Králové 1.43
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 150 m/Žky/B01 3 Hradec Králové 20.66
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) sedmiboj [Zky]/Žky 4 Bílina 3574
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 800 m/Žky 4 Bílina 2:46.46
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 3 Bílina 16.57
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) hod oštěpem 500g/Žky Bílina 21.23
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) vrh koulí 3kg/Žky Bílina 08.25
05.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) skok daleký/Žky 4 Bílina 4.67
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) skok vysoký/Žky Bílina 1.48
04.05.2019 Bílinské víceboje; KP ve vícebojích dospělých, juniorů, dorostu, st. a ml. žactva (AK Bílina) 150 m/Žky/B02 5 Bílina 21.33
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Dky 10 Kolín 09.04
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 2 Kolín 16.33
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R01 2 Nehvizdy 09.77
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/F 4 Nehvizdy 08.89
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Žky/F Nehvizdy 1.50
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/R01 2 Nehvizdy 08.75
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žky/F Nehvizdy 4.61
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Nehvizdy 09.87
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žky 11= Ostrava 1.50
24.02.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) skok daleký/Ž/F Nehvizdy 4.74
24.02.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) skok vysoký/Ž/F Nehvizdy 1.50
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) skok vysoký/Žky/F 14= Praha - Stromovka 1.56
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B05 MS Praha - Stromovka 10.35
27.01.2019 Oddílové závody- uzavřené (SC Radotín Praha) skok daleký/Žky Nehvizdy 4.88
27.01.2019 Oddílové závody- uzavřené (SC Radotín Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 2 Nehvizdy 10.11
27.01.2019 Oddílové závody- uzavřené (SC Radotín Praha) skok vysoký/Žky Nehvizdy DNS
27.01.2019 Oddílové závody- uzavřené (SC Radotín Praha) 60 m/Žkm/B05 1 Nehvizdy 08.86
20.01.2019 2. oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) skok vysoký/Žky Nehvizdy 1.53
20.01.2019 2. oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) skok daleký/Žky Nehvizdy 4.83
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 6 Praha - Stromovka 10.18
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žky Praha - Stromovka 1.49
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 5 Jablonec nad Nisou 10.23
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Ž 6= Jablonec nad Nisou 1.50
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 13= Jablonec nad Nisou 08.80
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žky 11= Jablonec nad Nisou 4.56
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žky/B2 14 Jablonec nad Nisou 3:03.02
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj hala [Zky]/Žky 22 Jablonec nad Nisou 2523
06.01.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R02 1 Nehvizdy 09.97
06.01.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) skok vysoký/Žky/F Nehvizdy 1.51
06.01.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) skok daleký/Ž/F 6 Nehvizdy 4.50
06.01.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Nehvizdy 09.90