Karta atleta

Export do excelu
  • Borunský Matěj
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér David Bednář
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.50 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
60 m 08.61 Opava 23.04.2019
60 m 08.65 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
150 m 20.56 Šumperk 06.10.2019
800 m 2:24.35 Šumperk 06.10.2019
800 m 2:29.26 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
1000 m 3:13.59 Opava - Tyršův stadion 20.05.2019
60 m překážek 11.93 Opava 23.04.2019
60 m překážek 12.00 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
pohár rozhlasu 0868 Opava - Tyršův stadion 20.05.2019
pětiboj 1543 Opava 23.04.2019
hod kriketovým míčkem 40.80 Opava 23.04.2019
skok daleký 4.20 Opava 23.04.2019
skok vysoký 1.46 Frýdek-Místek 05.09.2019
skok vysoký 1.51 h Opava 03.12.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2019 Okresní finále ve skoku vysokém ZŠ (TJ Sokol Opava) výška/Žcm Opava 1.51
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) výška/Žcm/F 10 Šumperk 1.38
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žcm/B01 2 Šumperk 2:24.35
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žcm/B03 2 Šumperk 20.56
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žcm/F Frýdek-Místek 2:30.53
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žcm/F Frýdek-Místek 1.46
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žcm/B01 5 Frýdek-Místek 20.62
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) výška/Žcm 6 Třinec 1.43
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm/B01 2 Třinec 2:36.18
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žcm/B01 4 Třinec 20.75
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) poharR/Žcm 32 Tyršův stadión, Opava 0533
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) 1000 m/Žcm 4 Tyršův stadión, Opava 3:14.11
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) výška/Žcm 22 Tyršův stadión, Opava 1.31
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 800 m/Žcm/B01 1 Opava 2:39.54
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) výška/Žcm Opava 1.35
20.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie III (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) poharR/Žcm 11 Opava - Tyršův stadion 0868
20.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie III (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) 1000 m/Žcm 4 Opava - Tyršův stadion 3:13.59
20.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie III (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) výška/Žcm 9= Opava - Tyršův stadion 1.42
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žcm/F Frýdek Místek 2:30.98
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žcm 11 Frýdek Místek 1.25
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žcm/B01 3 Frýdek Místek 21.34
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) pětiboj/Žcm Opava 1543
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) kriket/Žcm 6 Opava 40.80
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) dálka/Žcm 5 Opava 4.20
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) 800 m/Žcm/B01 1 Opava 2:34.92
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žcm/B02 1 Opava 11.93
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B02 1 Opava 08.61
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B01 3 Ostrava - Vítkovice 2:29.26
17.01.2019 Přebory sportovních tříd ZŠ Opava, Englišova /uzavřené/ (TJ Sokol Opava) 50 m/Žcm/B02 1 Opava - ZŠ Englišova 07.50
17.01.2019 Přebory sportovních tříd ZŠ Opava, Englišova /uzavřené/ (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B08 1 Opava - ZŠ Englišova 08.65
17.01.2019 Přebory sportovních tříd ZŠ Opava, Englišova /uzavřené/ (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žcm/B08 1 Opava - ZŠ Englišova 12.00