Karta atleta

Export do excelu
  • Marek Prošek
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Školní atletický klub Slaný
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.87 Slaný 24.05.2019
150 m 21.39 h Praha - Strahov 13.01.2019
150 m 20.75 Kladno 28.04.2019
skok vysoký 1.40 Vlašim 08.09.2019
skok daleký 4.76 h Praha - Strahov 13.01.2019
skok daleký 4.54 Slaný 24.05.2019
středoškolský pohár 0000 Rakovník 18.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.87 Slaný 24.05.2019
150 m 21.39 h Praha - Strahov 13.01.2019
150 m 20.75 Kladno 28.04.2019
skok vysoký 1.40 Vlašim 08.09.2019
skok daleký 4.76 h Praha - Strahov 13.01.2019
skok daleký 4.54 Slaný 24.05.2019
středoškolský pohár 0000 Rakovník 18.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Rakovník (Monika Bechnerová, monikabechnerova@seznam.cz, ) středoškolský pohár/Dci 73= Rakovník 0000
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Rakovník (Monika Bechnerová, monikabechnerova@seznam.cz, ) skok daleký/Dci 22 Rakovník 4.24
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Rakovník (Monika Bechnerová, monikabechnerova@seznam.cz, ) skok vysoký/Dci 17= Rakovník 1.37
08.09.2019 Finále družstev staršího žactva B (TJ Spartak Vlašim ) skok vysoký/Žci 6 Vlašim 1.40
08.09.2019 Finále družstev staršího žactva B (TJ Spartak Vlašim ) skok daleký/Žci 11 Vlašim 4.39
08.09.2019 Finále družstev staršího žactva B (TJ Spartak Vlašim ) 150 m/Žci/B02 4 Vlašim 21.77
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) skok daleký/Žci/F 12 Slaný 4.54
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žci/R05 4 Slaný 08.87
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 150 m/Žci/B03 Slaný DNS
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žci 12 Kladno 4.25
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B01 6 Kladno 20.75
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žci/F 12 Praha - Strahov 4.76
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žci/B09 2 Praha - Strahov 21.39