Karta atleta

Export do excelu
  • Vendula Dobošová
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: Atletika Ostrov, z.s.
  • Trenér: Pelcová Lenka
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.53 Cheb 30.04.2019
200 m 34.27 Chodov 04.06.2019
500 m 1:53.04 Ostrov 07.05.2019
600 m 2:20.93 h Praha - Stromovka 13.01.2019
800 m 3:17.71 Ostrov 25.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 15.01 Ostrov 25.09.2019
skok vysoký 1.00 h Ostrov 11.02.2019
skok daleký 2.60 h Praha - Stromovka 13.01.2019
skok daleký 3.08 Ostrov 25.09.2019
hod kriketovým míčkem 16.96 Chodov 04.06.2019
hod plným míčem 1kg 05.01 h Praha - Stromovka 13.01.2019
pětiboj 0643 Ostrov 25.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.53 Cheb 30.04.2019
200 m 34.27 Chodov 04.06.2019
500 m 1:53.04 Ostrov 07.05.2019
600 m 2:20.93 h Praha - Stromovka 13.01.2019
800 m 3:17.71 Ostrov 25.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 15.01 Ostrov 25.09.2019
skok vysoký 1.00 h Ostrov 11.02.2019
skok daleký 2.60 h Praha - Stromovka 13.01.2019
skok daleký 3.08 Ostrov 25.09.2019
hod kriketovým míčkem 16.96 Chodov 04.06.2019
hod plným míčem 1kg 05.01 h Praha - Stromovka 13.01.2019
pětiboj 0643 Ostrov 25.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) pětiboj/Žkm 27 Ostrov 0643
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 6 Ostrov 15.01
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Žkm/B04 6 Ostrov 10.82
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) 800 m/Žkm/B01 9 Ostrov 3:17.71
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) hod kriketovým míčkem/Žkm 27 Ostrov 12.96
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) skok daleký/Žkm 21= Ostrov 3.08
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleZ 28 Karlovy Vary 3.15
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 60 m/EleZ/B07 2 Karlovy Vary 10.30
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleZ/B02 6 Karlovy Vary 35.98
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) čtyřboj/EleZ 44 Chodov 0564
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) skok daleký/EleZ 27 Chodov 2.20
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) hod kriketovým míčkem/EleZ 19 Chodov 16.96
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 60 m/EleZ/B05 5 Chodov 10.47
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 200 m/EleZ/B02 5 Chodov 34.27
07.05.2019 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 500 m/EleZ/B01 6 Ostrov 1:53.04
07.05.2019 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) skok daleký/EleZ 5 Ostrov 3.13
07.05.2019 Oddílové závody na 60m (TJ MDDM Ostrov) 60 m/EleZ/B02 4 Ostrov 10.56
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) skok daleký/EleZ 49 Cheb 1.57
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m/EleZ Cheb 10.53
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m překážek/EleZ Cheb 11.10
11.02.2019 Oddílové závody ve skoku vysokém (TJ MDDM Ostrov) skok vysoký/EleZ Ostrov 1.00
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) 600 m/EleZ/B1 8 Praha - Stromovka 2:20.93
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) skok daleký/EleZ 31 Praha - Stromovka 2.60
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) hod plným míčem 1kg/EleZ 28 Praha - Stromovka 05.01