Karta atleta

Export do excelu
  • Šmátrala Filip
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.8 Chomutov 17.09.2019
60 m 07.59 h Nehvizdy 06.01.2019
100 m 12.08 Praha - Eden 30.05.2019
200 m 24.33 Kadaň 18.06.2019
200 m 23.93 h Praha - Stromovka 27.01.2019
300 m 39.16 Praha - Eden 30.05.2019
400 m 53.67 Bílina 18.05.2019
400 m 53.11 h Praha - Stromovka 26.01.2019
500 m 1:09.97 Praha - Eden 07.05.2019
800 m 2:04.42 Kladno 08.06.2019
800 m 2:05.25 h Praha - Stromovka 02.02.2019
1500 m 4:45.6 Ústí nad Labem 03.10.2019
středoškolský pohár 1709 Chomutov 17.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.8 Chomutov 17.09.2019
60 m 07.59 h Nehvizdy 06.01.2019
100 m 12.08 Praha - Eden 30.05.2019
200 m 24.33 Kadaň 18.06.2019
200 m 23.93 h Praha - Stromovka 27.01.2019
300 m 39.16 Praha - Eden 30.05.2019
400 m 53.67 Bílina 18.05.2019
400 m 53.11 h Praha - Stromovka 26.01.2019
500 m 1:09.97 Praha - Eden 07.05.2019
800 m 2:04.42 Kladno 08.06.2019
800 m 2:05.25 h Praha - Stromovka 02.02.2019
1500 m 4:45.6 Ústí nad Labem 03.10.2019
středoškolský pohár 1709 Chomutov 17.09.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2019 Krajské finále SAP - Ústí nad Labem (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) strPohar/Dci 14 Ústí nad Labem 1225
03.10.2019 Krajské finále SAP - Ústí nad Labem (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) 1500 m/Dci 4 Ústí nad Labem 4:45.6
03.10.2019 Krajské finále SAP - Ústí nad Labem (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) 400 m/Dci/B02 3 Ústí nad Labem 55.48
17.09.2019 Okresní kolo SAP - Chomutov (Zdeněk Brůžek, zdenek.bruzek@3zscv.cz,607 117 690) strPohar/Dci Chomutov 1709
17.09.2019 Okresní kolo SAP - Chomutov (Zdeněk Brůžek, zdenek.bruzek@3zscv.cz,607 117 690) 400 m/Dci Chomutov 55.9
17.09.2019 Okresní kolo SAP - Chomutov (Zdeněk Brůžek, zdenek.bruzek@3zscv.cz,607 117 690) 60 m/Dci/B02 2 Chomutov 07.8
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 800 m/M 9 Turnov 2:13.76
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 400 m/M Turnov 53.84
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 400 m/J/R1 8 Olomouc 53.94
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) 800 m/M/B01 6 Rumburk 2:06.55
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) 400 m/M/B02 6 Rumburk 54.81
18.06.2019 Atletický mítink královského města - 6. ročník (ATLETIKA Kadaň) 400 m/M/B01 6 Kadaň 53.94
18.06.2019 Atletický mítink královského města - 6. ročník (ATLETIKA Kadaň) 200 m/M/B04 1 Kadaň 24.33
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 800 m/M/F Kladno 2:04.42
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m/M/B03 3 Kladno 54.55
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B04 5 Praha - Eden 12.08
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B02 5 Praha - Eden 39.16
25.05.2019 Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem (ASK Slavia Praha) 800 m/J/F MS Praha - Eden 2:05.20
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 800 m/M 10 Bílina 2:10.90
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m/M/B01 6 Bílina 53.67
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 500 m/M/B02 2 Praha - Eden 1:09.97
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B05 7 Praha - Eden 39.40
23.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/J/R3 8 Praha - Stromovka 2:10.92
09.02.2019 Mezinárodní mítink (LVS - KV Leipzig) 800 m/J 4 Lipsko 2:05.34
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/J/F MS Praha - Stromovka 2:05.25
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/J/B03 MS Praha - Stromovka 54.97
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 200 m/M/B08 MS Praha - Stromovka 23.93
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 400 m/M/B03 MS Praha - Stromovka 53.11
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/M/R04 MS Praha - Strahov 07.65
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 200 m/M/B03 MS Praha - Strahov 24.14
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/J/B03 MS Praha - Strahov 24.65
06.01.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) 60 m/M/R 4 Nehvizdy 07.59
06.01.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) 60 m/M/F 4 Nehvizdy 07.68