Karta atleta

Export do excelu
  • Alan Barbagalo
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ TŽ Třinec
  • Trenér: Szmeková Emilie
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.94 h Ostrava 09.02.2019
60 m 07.97 Brno 10.09.2019
100 m 12.68 Šumperk 05.07.2020
300 m 45.57 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
300 m 45.45 Třinec 06.06.2019
60 m překážek (0.84) 09.85 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
skok vysoký 1.55 h Třinec 06.12.2019
skok vysoký 1.49 Třinec 01.06.2020
skok o tyči 2.30 Třinec 06.06.2019
skok daleký 4.94 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
skok daleký 5.38 Šumperk 05.07.2020
trojskok 11.33 Třinec 01.06.2020
hod oštěpem 600g 22.70 Třinec 01.06.2019
pohár rozhlasu 0847 Třinec 09.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.94 h Ostrava 09.02.2019
60 m 07.97 Brno 10.09.2019
300 m 45.57 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
300 m 45.45 Třinec 06.06.2019
60 m překážek (0.84) 09.85 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
skok vysoký 1.40 Ostrava - Vítkovice 07.05.2019
skok vysoký 1.55 h Třinec 06.12.2019
skok o tyči 2.30 Třinec 06.06.2019
skok daleký 5.17 Třinec 06.06.2019
skok daleký 4.94 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
hod oštěpem 600g 22.70 Třinec 01.06.2019
pohár rozhlasu 0847 Třinec 09.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žci 17 Ostrava - Vítkovice 4.94
14.12.2019 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žci Ostrava - Vítkovice DNS
14.12.2019 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R02 6 Ostrava - Vítkovice 08.00
06.12.2019 Vánoční laťka (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žci 8 Třinec 1.55
15.10.2019 Pětiboj mladšího žactva a vložené závody žactva (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žcm Třinec DNS
15.10.2019 Pětiboj mladšího žactva a vložené závody žactva (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci Třinec 08.16
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žci/R7 2 Brno 07.97
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok daleký/Žci 9 Brno 5.00
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 100 m překážek (0.84)/Žci/R3 Brno DNS
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Třinec DNS
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/B01 7 Třinec 08.03
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) skok o tyči/Žci/F 7 Třinec 2.30
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žci/F 6 Třinec 5.17
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žci/B03 1 Třinec 45.45
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 600g/Žci 8 Třinec 22.70
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) skok daleký/Žci 23 Znojmo 4.38
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žci/R03 2 Znojmo 08.02
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek-Místek - Třinec Kategorie III a IV (Szmeková Emilie, eszmekova@atletika.cz) pohár rozhlasu/Žci 14 Třinec 0847
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek-Místek - Třinec Kategorie III a IV (Szmeková Emilie, eszmekova@atletika.cz) skok daleký/Žci/F 10 Třinec 4.62
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek-Místek - Třinec Kategorie III a IV (Szmeková Emilie, eszmekova@atletika.cz) 60 m/Žci/B03 1 Třinec 08.12
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žci 12= Ostrava - Vítkovice 1.40
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) skok daleký/Žci 7 Ostrava - Vítkovice 5.15
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/B05 1 Ostrava - Vítkovice 08.15
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m překážek (0.84)/Žci/R01 3 Ostrava 09.98
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žci/F 8 Ostrava 07.98
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m překážek (0.84)/Žci/F Ostrava DNS
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) skok daleký/Žci/F 11 Ostrava 4.59
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žci/R02 3 Ostrava 07.94
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci Ostrava - Vítkovice DNS
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R04 4 Ostrava - Vítkovice 09.85
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/B02 4 Ostrava - Vítkovice 45.57
29.01.2019 Beskydská laťka Třinec 2019 XXVII. ročník součást Třinecké Železárny Moravia Steel Grand Prix Agrotec (Hustopeče, Třinec) (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žci/F 6= Třinec 1.50