Karta atleta

Export do excelu
  • Kubánek Jáchym
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Sokol Roztoky u Prahy
  • Trenér Matas Martin
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.4 Roztoky u Prahy 06.04.2019
150 m 24.9 Roztoky u Prahy 06.04.2019
150 m 25.22 h Praha - Strahov 01.02.2020
300 m 56.75 Roztoky 06.09.2019
800 m 3:02.72 Kutná Hora 05.05.2019
800 m 2:57.95 h Praha - Strahov 02.02.2019
hod oštěpem 500g 21.11 Roztoky 06.09.2019
hod kriketovým míčkem 41.52 Kutná Hora 05.05.2019
vrh koulí 3kg 05.57 Roztoky u Prahy 06.04.2019
vrh koulí 3kg 06.67 h Praha - Strahov 01.02.2020
skok daleký 3.60 Roztoky u Prahy 06.04.2019
Přespolní běh 0:03:16 Roztoky u Prahy 23.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 25.22 h Praha - Strahov 01.02.2020
vrh koulí 3kg 06.67 h Praha - Strahov 01.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2019 Svatováclavský přespoláček (Sokol Roztoky u Prahy) Přespolní běh/Žcm/F 6 Roztoky u Prahy 0:03:25
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) oštěp 500g/Žcm 10 Roztoky 21.11
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 300 m/Žcm/B08 2 Roztoky 56.75
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) oštěp 500g/Žcm/F 17 Beroun 18.42
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Žcm/B02 Beroun DNS
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) kriket/Žcm 19 Kladno 36.69
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) koule 3kg/Žcm 14 Kladno 05.53
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie III (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) poharR/Žcm 23= Roztoky 0000
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie III (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) 1000 m/Žcm 23 Roztoky 3:53.9
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 800 m/Žcm/B02 9 Kutná Hora 3:02.72
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) kriket/Žcm/F 14 Kutná Hora 41.52
23.04.2019 Svatojiřský přespoláček (Sokol Roztoky u Prahy) Přespolní běh/Žcm/J 4 Roztoky u Prahy 0:03:16
06.04.2019 Roztocký otvírák (Sokol Roztoky u Prahy) 50 m/M/F 11 Roztoky u Prahy 08.4
06.04.2019 Roztocký otvírák (Sokol Roztoky u Prahy) 150 m/M/F 11 Roztoky u Prahy 24.9
06.04.2019 Roztocký otvírák (Sokol Roztoky u Prahy) koule 3kg/Žcm/F 4 Roztoky u Prahy 05.57
06.04.2019 Roztocký otvírák (Sokol Roztoky u Prahy) dálka/M/F 9 Roztoky u Prahy 3.60
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) koule 3kg/Žcm/F 18 Praha - Strahov 05.96
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 800 m/Žcm/B03 7 Praha - Strahov 2:57.95