Karta atleta

Export do excelu
  • Alžběta Antošová
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: ŠAK Chodov, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Atletická přípravka-dívky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.95 Chodov 01.06.2020
200 m 36.14 Chodov 04.06.2019
300 m 61.76 Chodov 01.06.2020
skok vysoký 1.04 h Chodov 16.12.2019
skok daleký 3.15 Chodov 04.06.2019
hod kriketovým míčkem 26.63 Chodov 09.06.2020
hod plným míčem 1kg 05.20 h Praha - Stromovka 13.01.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.39 Chodov 05.05.2019
200 m 36.14 Chodov 04.06.2019
skok vysoký 1.04 h Chodov 16.12.2019
skok daleký 3.15 Chodov 04.06.2019
hod kriketovým míčkem 24.49 Chodov 04.06.2019
hod plným míčem 1kg 05.20 h Praha - Stromovka 13.01.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2019 Vánoční laťka (ŠAK Chodov, z. s.) skok vysoký/EleZ 5 Chodov 1.04
13.10.2019 Běh Smolnickým kopcem - Krajský přebor v přespolním běhu pro rok 2019 (ŠAK Chodov, z.s.) Přespolní běh/EleZ 10 Chodov 3:32
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) hod kriketovým míčkem/EleZ/F 8 Chodov 22.90
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) 60 m/EleZ/B05 3 Chodov 10.19
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleZ 37= Karlovy Vary 3.00
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 60 m/EleZ/B06 6 Karlovy Vary 10.66
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleZ/B05 2 Karlovy Vary 37.18
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) čtyřboj/EleZ 31 Chodov 0784
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) skok daleký/EleZ 18 Chodov 3.15
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 60 m/EleZ/B07 2 Chodov 09.99
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 200 m/EleZ/B05 4= Chodov 36.14
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) hod kriketovým míčkem/EleZ 4 Chodov 24.49
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleZ/J02 14 Karlovy Vary 3.23
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) hod plným míčem 1kg/EleZ/J02 18= Karlovy Vary 05.60
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleZ/B10 5 Karlovy Vary 36.78
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/EleZ/R02 5 Chodov 10.39
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) skok daleký/EleZ 30= Cheb 1.72
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m/EleZ 5 Cheb 10.42
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m překážek/EleZ 8 Cheb 15.20
16.04.2019 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov z.s.) hod kriketovým míčkem/EleZ 6 Chodov 15.03
16.04.2019 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov z.s.) 60 m/EleZ/B02 2 Chodov 10.41
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) hod plným míčem 1kg/EleZ 25 Praha - Stromovka 05.20