Karta atleta

Export do excelu
  • Karolína Marešová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
  • Trenér: Spišjak Vladimír
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.5 Chomutov 24.09.2019
60 m 10.05 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
100 m 16.23 Ústí nad Labem 09.06.2019
150 m 23.09 Bílina 15.06.2019
150 m 24.81 h Jablonec nad Nisou 26.01.2020
300 m 65.4 Chomutov 25.10.2019
600 m 2:12.7 Chomutov 24.09.2019
60 m překážek 15.1 Chomutov 24.09.2019
skok vysoký 1.20 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
skok vysoký 1.26 Ústí nad Labem 14.05.2019
skok daleký 3.53 Chomutov 24.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.5 Chomutov 24.09.2019
100 m 16.23 Ústí nad Labem 09.06.2019
150 m 25.10 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
150 m 23.09 Bílina 15.06.2019
300 m 65.4 Chomutov 25.10.2019
600 m 2:12.7 Chomutov 24.09.2019
60 m překážek 15.1 Chomutov 24.09.2019
skok vysoký 1.20 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
skok vysoký 1.26 Ústí nad Labem 14.05.2019
skok daleký 3.53 Chomutov 24.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.10.2019 Oddílové závody žactva a elévů (TJ VTŽ Chomutov) 300 m/Žky/B01 6 Chomutov 65.4
24.09.2019 Oddílový víceboj TJ VTŽ Chomutov st. a ml. žactvo (TJ VTŽ Chomutov) 50 m/Žky/B01 3 Chomutov 08.5
24.09.2019 Oddílový víceboj TJ VTŽ Chomutov st. a ml. žactvo (TJ VTŽ Chomutov) 600 m/Žky 4 Chomutov 2:12.7
24.09.2019 Oddílový víceboj TJ VTŽ Chomutov st. a ml. žactvo (TJ VTŽ Chomutov) hod kriketovým míčkem/Žky 9 Chomutov 13.30
24.09.2019 Oddílový víceboj TJ VTŽ Chomutov st. a ml. žactvo (TJ VTŽ Chomutov) skok daleký/Žky 4 Chomutov 3.53
24.09.2019 Oddílový víceboj TJ VTŽ Chomutov st. a ml. žactvo (TJ VTŽ Chomutov) 60 m překážek/Žky/B01 6 Chomutov 15.1
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) skok vysoký/Žky 10 Chomutov 1.20
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 150 m/Žky/B04 6 Chomutov 24.94
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) skok daleký/Žky/F 18 Bílina 2.88
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 150 m/Žky/B05 4 Bílina 23.09
09.06.2019 2. kolo KPD mužů a žen (USK PROVOD) skok vysoký/Ž/F Ústí nad Labem NM
09.06.2019 2. kolo KPD mužů a žen (USK PROVOD) 100 m/Ž/R03 7 Ústí nad Labem 16.23
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) skok vysoký/Žky/F 14 Ústí nad Labem 1.26
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 150 m/Žky/B03 5 Ústí nad Labem 24.63
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 150 m/Žky/B01 3 Jablonec nad Nisou 25.10
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) skok vysoký/Žky 12 Jablonec nad Nisou 1.20