Karta atleta

Export do excelu
  • Sekáčová Monika
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.61 Praha - Eden 26.4.2019
60 m 09.72 h Praha - Stromovka 9.1.2019
150 m 24.67 Praha - Podvinný Mlýn 18.6.2019
150 m 24.02 h Praha - Stromovka 9.1.2019
300 m 55.51 h Praha - Stromovka 16.1.2019
800 m 3:14.63 Praha - Eden 26.4.2019
60 m překážek 13.30 Praha - Vokovice 13.5.2019
pětiboj 1226 Praha - Eden 26.4.2019
hod kriketovým míčkem 20.55 Praha - Eden 26.4.2019
vrh koulí 2kg 05.16 Praha - Podvinný Mlýn 18.6.2019
vrh koulí 2kg 04.04 h Praha - Stromovka 16.1.2019
skok daleký 3.61 Praha - Eden 26.4.2019
skok vysoký 1.08 Praha - Pekařka 30.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.61 Praha - Eden 26.4.2019
60 m 09.72 h Praha - Stromovka 9.1.2019
150 m 24.67 Praha - Podvinný Mlýn 18.6.2019
150 m 24.02 h Praha - Stromovka 9.1.2019
300 m 55.51 h Praha - Stromovka 16.1.2019
800 m 3:14.63 Praha - Eden 26.4.2019
60 m překážek 13.30 Praha - Vokovice 13.5.2019
pětiboj 1226 Praha - Eden 26.4.2019
hod kriketovým míčkem 20.55 Praha - Eden 26.4.2019
vrh koulí 2kg 05.16 Praha - Podvinný Mlýn 18.6.2019
vrh koulí 2kg 04.04 h Praha - Stromovka 16.1.2019
skok daleký 3.61 Praha - Eden 26.4.2019
skok vysoký 1.08 Praha - Pekařka 30.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) koule 2kg/Žkm/F 22 Praha - Podvinný Mlýn 05.16
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žkm/B05 MS Praha - Podvinný Mlýn 24.67
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R06 Praha - Podvinný Mlýn DNS
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) výška/Žkm 15 Praha - Pekařka 1.08
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) 60 m/Žkm/B02 3 Praha - Pekařka 09.59
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) dálka/Žkm 10 Praha - Vokovice 3.61
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) 60 m př./Žkm/B02 2 Praha - Vokovice 13.30
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 69 Praha - Eden 1226
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm/F02 31 Praha - Eden 20.55
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B09 5 Praha - Eden 13.34
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B11 1 Praha - Eden 09.61
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm/F02 27 Praha - Eden 3.61
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B04 12 Praha - Eden 3:14.63
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 300 m/Žkm/B09 Praha - Strahov DNS
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B18 7 Praha - Stromovka 09.95
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B28 6 Praha - Stromovka 24.84
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 2kg/Žkm 40 Praha - Stromovka 04.04
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B35 4 Praha - Stromovka 55.51
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B5 6 Praha - Stromovka 09.72
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B22 5 Praha - Stromovka 24.02