Karta atleta

Export do excelu
  • Pomahač Antonín
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Marek Čepelák
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.25 Praha - Eden 26.04.2019
150 m 25.38 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
300 m 52.75 h Praha - Strahov 27.02.2019
800 m 2:45.99 Praha - Vokovice 13.05.2019
60 m překážek 13.07 Praha - Eden 26.04.2019
pětiboj 0784 Praha - Eden 26.04.2019
hod kriketovým míčkem 32.68 Praha - Eden 26.04.2019
vrh koulí 3kg 07.77 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
skok daleký 3.41 Praha - Pekařka 30.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.25 Praha - Eden 26.04.2019
150 m 25.38 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
300 m 52.75 h Praha - Strahov 27.02.2019
800 m 2:45.99 Praha - Vokovice 13.05.2019
60 m překážek 13.07 Praha - Eden 26.04.2019
pětiboj 0784 Praha - Eden 26.04.2019
hod kriketovým míčkem 32.68 Praha - Eden 26.04.2019
vrh koulí 3kg 07.77 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
skok daleký 3.41 Praha - Pekařka 30.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2019 Finále "C" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) 800 m/Žcm/B01 5 Praha - Jeseniova 2:49.24
18.09.2019 Finále "C" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/B03 3 Praha - Jeseniova 13.65
11.09.2019 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina D (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm Praha - Eden DNS
11.09.2019 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina D (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm Praha - Eden DNS
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) koule 3kg/Žcm/F Praha - Podvinný Mlýn 07.77
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žcm/B03 5 Praha - Podvinný Mlýn 25.38
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) dálka/Žcm 13 Praha - Pekařka 3.41
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) 60 m př./Žcm/B02 3 Praha - Pekařka 13.12
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) kriket/Žcm 16 Praha - Vokovice 30.38
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) 800 m/Žcm/B02 3 Praha - Vokovice 2:45.99
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm 46 Praha - Eden 0784
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B06 3 Praha - Eden 13.07
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žcm/F02 20 Praha - Eden 32.68
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm/F02 28 Praha - Eden 3.31
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B06 7 Praha - Eden 10.25
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B04 3 Praha - Eden 2:47.97
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 300 m/Žcm/B05 1 Praha - Strahov 52.75
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B6 Praha - Stromovka DNS
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B17 5 Praha - Stromovka 54.45