Karta atleta

Export do excelu
  • Stejskalová Alžběta
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér David Uhlíř
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.52 Plzeň 11.6.2019
60 m 08.82 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
150 m 21.27 Šumperk 30.5.2019
300 m 46.98 Hranice 18.6.2019
800 m 3:04.79 Olomouc 6.5.2019
60 m překážek 13.74 Olomouc 6.5.2019
pohár rozhlasu 0695 Plzeň 11.6.2019
pětiboj 1445 Olomouc 6.5.2019
hod kriketovým míčkem 17.00 Olomouc 6.5.2019
skok daleký 3.77 Olomouc 6.5.2019
skok daleký 4.02 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.52 Plzeň 11.6.2019
60 m 08.82 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
150 m 21.27 Šumperk 30.5.2019
300 m 46.98 Hranice 18.6.2019
800 m 3:04.79 Olomouc 6.5.2019
60 m překážek 13.74 Olomouc 6.5.2019
pohár rozhlasu 0695 Plzeň 11.6.2019
pětiboj 1445 Olomouc 6.5.2019
hod kriketovým míčkem 17.00 Olomouc 6.5.2019
skok daleký 3.77 Olomouc 6.5.2019
skok daleký 4.02 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 60 m/Žkm/B01 4 Hranice 08.69
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 300 m/Žkm/B01 2 Hranice 46.98
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou poharR/Žkm 30 Plzeň 0695
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 60 m/Žkm/B02 4 Plzeň 08.52
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B01 4 Šumperk 08.59
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žkm/B01 5 Šumperk 21.27
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) poharR/Žkm 58= Šumperk 0000
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) 60 m/Žkm Šumperk 08.80
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 150 m/Žkm/B01 4 Prostějov 22.52
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/B01 5 Prostějov 08.99
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/B01 7 Olomouc 08.95
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Žkm/B02 2 Olomouc 49.49
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m př./Žkm/B04 4 Olomouc 13.74
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) dálka/Žkm 11 Olomouc 3.77
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) kriket/Žkm 37 Olomouc 17.00
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B04 1 Olomouc 08.86
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žkm 14 Olomouc 1445
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žkm/B02 8 Olomouc 3:04.79
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) dálka/Žkm/FA 13 Olomouc 3.63
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žkm/FB Olomouc 08.83
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R02 3 Olomouc 08.94
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm 22 Ostrava - Vítkovice 4.02
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R02 4 Ostrava - Vítkovice 08.82
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) dálka/Žky 15 Olomouc 3.95
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/R07 1 Olomouc 09.07
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) dálka/Žkm 10 Olomouc 3.95
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R02 2 Olomouc 09.02
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m/Žkm/FB Olomouc 09.09