Karta atleta

Export do excelu
  • Alžběta Stejskalová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Uhlíř David
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.52 Plzeň 11.06.2019
60 m 08.45 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
100 m 14.02 Olomouc 27.05.2020
150 m 21.27 Šumperk 30.05.2019
150 m 21.28 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
300 m 46.98 Hranice 18.06.2019
600 m 2:06.07 Olomouc 25.09.2019
800 m 3:04.79 Olomouc 06.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.74 Olomouc 06.05.2019
skok daleký 4.31 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
skok daleký 4.47 Šumperk 04.06.2020
hod kriketovým míčkem 17.00 Olomouc 06.05.2019
pohár rozhlasu 0695 Plzeň 11.06.2019
pětiboj 1445 Olomouc 06.05.2019
čtyřboj 0801 Olomouc 25.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.52 Plzeň 11.06.2019
60 m 08.69 h Olomouc 18.12.2019
150 m 21.27 Šumperk 30.05.2019
300 m 46.98 Hranice 18.06.2019
600 m 2:06.07 Olomouc 25.09.2019
800 m 3:04.79 Olomouc 06.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.74 Olomouc 06.05.2019
skok daleký 4.02 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
skok daleký 3.96 Olomouc 25.09.2019
hod kriketovým míčkem 17.00 Olomouc 06.05.2019
pohár rozhlasu 0695 Plzeň 11.06.2019
pětiboj 1445 Olomouc 06.05.2019
čtyřboj 0801 Olomouc 25.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2019 17. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/B01 3 Olomouc 08.69
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B02 5 Šumperk 08.80
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žkm/B02 3 Šumperk 48.36
25.09.2019 Atletický čtyřboj - okresní kolo Olomouc (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B07 MS Olomouc 09.00
25.09.2019 Atletický čtyřboj - okresní kolo Olomouc (AK Olomouc) skok daleký/Žkm 5 Olomouc 3.96
25.09.2019 Atletický čtyřboj - okresní kolo Olomouc (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žkm 76 Olomouc 16.10
25.09.2019 Atletický čtyřboj - okresní kolo Olomouc (AK Olomouc) 600 m/Žkm/B05 5 Olomouc 2:06.07
25.09.2019 Atletický čtyřboj - okresní kolo Olomouc (AK Olomouc) čtyřboj/Žkm 57 Olomouc 0801
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 60 m/Žkm/R05 3 Hranice 09.05
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 300 m/Žkm/B02 6 Hranice 48.92
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/FA Prostějov 08.82
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 300 m/Žkm/B01 3 Prostějov 50.41
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/R03 1 Prostějov 08.72
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 60 m/Žkm/B01 4 Hranice 08.69
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 300 m/Žkm/B01 2 Hranice 46.98
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou pohár rozhlasu/Žkm 30 Plzeň 0695
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 60 m/Žkm/B02 4 Plzeň 08.52
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B01 4 Šumperk 08.59
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žkm/B01 5 Šumperk 21.27
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) pohár rozhlasu/Žkm 58= Šumperk 0000
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) 60 m/Žkm Šumperk 08.80
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 150 m/Žkm/B01 4 Prostějov 22.52
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/B01 5 Prostějov 08.99
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/B01 7 Olomouc 08.95
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Žkm/B02 2 Olomouc 49.49
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 4 Olomouc 13.74
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) skok daleký/Žkm 11 Olomouc 3.77
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žkm 37 Olomouc 17.00
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B04 1 Olomouc 08.86
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žkm 14 Olomouc 1445
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žkm/B02 8 Olomouc 3:04.79
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) skok daleký/Žkm/FA 13 Olomouc 3.63
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žkm/FB Olomouc 08.83
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R02 3 Olomouc 08.94
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm 22 Ostrava - Vítkovice 4.02
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R02 4 Ostrava - Vítkovice 08.82
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žky 15 Olomouc 3.95
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/R07 1 Olomouc 09.07
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) skok daleký/Žkm 10 Olomouc 3.95
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R02 2 Olomouc 09.02
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m/Žkm/FB Olomouc 09.09