Karta atleta

Export do excelu
  • Špička Sebastian
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér Jan Morcinek
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.01 Olomouc 06.05.2019
60 m 09.44 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
800 m 3:20.05 Olomouc 06.05.2019
60 m překážek 13.37 Olomouc 12.06.2019
pětiboj 0474 Olomouc 06.05.2019
hod oštěpem 500g 20.05 Prostějov 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 39.54 Šumperk 30.05.2019
skok daleký 3.47 Šumperk 30.05.2019
skok daleký 4.05 h Olomouc 22.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.44 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
skok daleký 4.05 h Olomouc 22.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) kriket/Žcm 9 Olomouc 33.21
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žcm 24 Olomouc 3.26
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žcm/B01 24 Olomouc 3:34.31
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) pětiboj/Žcm 24 Olomouc 0350
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žcm/B04 5 Olomouc 10.36
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) kriket/Žcm/F 9 Prostějov 37.54
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) oštěp 500g/Žcm/F Prostějov DNS
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) oštěp 500g/Žcm/F 8 Hranice 19.68
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) dálka/Žcm/F 19 Hranice 3.38
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žcm Olomouc DNF
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) kriket/Žcm 11 Olomouc 36.70
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) dálka/Žcm 20 Olomouc 3.30
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/B04 4 Olomouc 13.37
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B04 3 Olomouc 10.46
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žcm/B02 Olomouc DNS
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) kriket/Žcm MS Šumperk 39.54
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žcm MS Šumperk 3.47
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) oštěp 500g/Žcm/F MS Prostějov 20.05
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) dálka/Žcm/F MS Prostějov 3.27
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/B02 4 Olomouc 13.83
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) kriket/Žcm 20 Olomouc 27.70
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) dálka/Žcm 29= Olomouc 3.13
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B03 4 Olomouc 10.01
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žcm/B01 11 Olomouc 3:20.05
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žcm 24 Olomouc 0474
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) dálka/Žcm/FB 7 Olomouc 3.54
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R10 4 Olomouc 10.14