Karta atleta

Export do excelu
  • Michaela Špitová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Trnečková Jana
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.11 h Olomouc 15.02.2019
60 m 09.08 Šumperk 30.05.2019
600 m 2:07.02 Olomouc 25.09.2019
800 m 3:08.17 Olomouc 06.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.72 Šumperk 30.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.86 h Olomouc 18.12.2019
skok vysoký 1.40 h Olomouc 29.01.2020
skok vysoký 1.33 Prostějov 18.06.2020
skok daleký 4.30 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
skok daleký 4.34 Šumperk 23.05.2019
pohár rozhlasu 0000 Olomouc 16.05.2019
hod kriketovým míčkem 28.80 Olomouc 25.09.2019
pětiboj 1801 Olomouc 06.05.2019
čtyřboj 1499 Olomouc 25.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.11 h Olomouc 15.02.2019
60 m 09.08 Šumperk 30.05.2019
600 m 2:07.02 Olomouc 25.09.2019
800 m 3:08.17 Olomouc 06.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.72 Šumperk 30.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.86 h Olomouc 18.12.2019
skok vysoký 1.30 Olomouc 25.09.2019
skok vysoký 1.30 h Olomouc 18.12.2019
skok daleký 4.30 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
skok daleký 4.34 Šumperk 23.05.2019
pohár rozhlasu 0000 Olomouc 16.05.2019
hod kriketovým míčkem 28.80 Olomouc 25.09.2019
pětiboj 1801 Olomouc 06.05.2019
čtyřboj 1499 Olomouc 25.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2019 17. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Olomouc 10.86
18.12.2019 17. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Žkm Olomouc 1.30
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žkm/F 17 Šumperk 4.07
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok vysoký/Žkm/F 11= Šumperk 1.29
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 Šumperk DNS
25.09.2019 Atletický čtyřboj - okresní kolo Olomouc (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B07 4 Olomouc 09.44
25.09.2019 Atletický čtyřboj - okresní kolo Olomouc (AK Olomouc) skok vysoký/Žkm Olomouc 1.30
25.09.2019 Atletický čtyřboj - okresní kolo Olomouc (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žkm 27 Olomouc 28.80
25.09.2019 Atletický čtyřboj - okresní kolo Olomouc (AK Olomouc) 600 m/Žkm/B05 8 Olomouc 2:07.02
25.09.2019 Atletický čtyřboj - okresní kolo Olomouc (AK Olomouc) čtyřboj/Žkm 8 Olomouc 1499
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 1 Hranice 10.80
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) skok daleký/Žkm/F 14 Hranice 4.07
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 60 m/Žkm/B03 5 Hranice 09.13
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou pohár rozhlasu/Žkm 56= Plzeň 0000
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou skok daleký/Žkm 20 Plzeň 4.06
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 Šumperk 10.72
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žkm 10 Šumperk 4.02
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B05 1 Šumperk 09.08
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) pohár rozhlasu/Žkm 58= Šumperk 0000
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) skok daleký/Žkm 8 Šumperk 4.34
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie III (Atletický klub Olomouc, z.s.) pohár rozhlasu/Žkm 90= Olomouc 0000
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie III (Atletický klub Olomouc, z.s.) skok daleký/Žkm/F 6 Olomouc 4.12
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 5 Prostějov 11.10
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok daleký/Žkm/FA 5 Prostějov 4.10
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/B02 6 Prostějov 09.19
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žkm 8 Olomouc 4.26
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 2 Olomouc 11.08
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 2 Olomouc 11.17
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) skok daleký/Žkm 7 Olomouc 4.01
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žkm 10 Olomouc 26.70
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B02 5 Olomouc 09.30
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žkm/B01 7 Olomouc 3:08.17
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žkm 5 Olomouc 1801
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) skok daleký/Žkm/FA 10 Olomouc 3.83
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žkm/FC Olomouc 09.13
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R04 2 Olomouc 09.11
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm 12 Ostrava - Vítkovice 4.30
30.01.2019 Nejvýš, Nejrychleji (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/S2 3 Olomouc 09.25
30.01.2019 Nejvýš, Nejrychleji (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/R5 1 Olomouc 09.27
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) skok daleký/Žkm Olomouc 4.14
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R12 1 Olomouc 09.25