Karta atleta

Export do excelu
  • Aneta Zaorálková
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Machová Iva
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.50 h Olomouc 29.01.2020
60 m 09.54 Olomouc 27.05.2020
100 m 15.59 Olomouc 27.05.2020
150 m 23.43 Olomouc 27.05.2020
300 m 50.77 Prostějov 18.06.2020
600 m 2:00.80 Prostějov 17.09.2019
800 m 2:44.43 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
800 m 2:42.76 Šumperk 30.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.60 Olomouc 06.05.2019
skok daleký 3.78 h Olomouc 15.02.2019
skok daleký 4.27 Olomouc 22.06.2020
vrh koulí 2kg 07.82 h Olomouc 10.01.2020
vrh koulí 2kg 09.18 Prostějov 22.09.2020
vrh koulí 3kg 07.02 h Olomouc 16.12.2020
hod oštěpem 400g 28.22 Prostějov 22.09.2020
hod kriketovým míčkem 43.50 Prostějov 22.09.2020
pětiboj 1991 Olomouc 22.06.2020
čtyřboj 1379 Olomouc 25.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.74 Olomouc 12.06.2019
600 m 2:00.80 Prostějov 17.09.2019
800 m 3:00.46 h Olomouc 15.02.2019
800 m 2:45.07 Hranice 18.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.60 Olomouc 06.05.2019
skok daleký 3.78 h Olomouc 15.02.2019
skok daleký 3.75 Šumperk 09.10.2019
vrh koulí 2kg 07.02 Šumperk 30.05.2019
vrh koulí 2kg 07.27 h Olomouc 18.12.2019
hod oštěpem 400g 20.77 Prostějov 17.09.2019
hod kriketovým míčkem 36.03 Šumperk 30.05.2019
pětiboj 1708 Olomouc 12.06.2019
čtyřboj 1379 Olomouc 25.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2019 17. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 5 Olomouc 07.27
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B01 9 Šumperk 2:55.57
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Šumperk 13.76
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 7 Šumperk 31.90
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žkm/F 23 Šumperk 3.75
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B02 5 Šumperk 09.97
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 20 Šumperk 19.13
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B01 12 Šumperk 2:51.82
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žkm/B01 3 Olomouc 2:52.20
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) pětiboj/Žkm Olomouc 1314
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Olomouc 32.31
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žkm 7 Olomouc 3.93
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/B02 2 Olomouc 09.85
25.09.2019 Atletický čtyřboj - okresní kolo Olomouc (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B04 5 Olomouc 10.02
25.09.2019 Atletický čtyřboj - okresní kolo Olomouc (AK Olomouc) skok daleký/Žkm 6 Olomouc 3.96
25.09.2019 Atletický čtyřboj - okresní kolo Olomouc (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žkm 18 Olomouc 31.43
25.09.2019 Atletický čtyřboj - okresní kolo Olomouc (AK Olomouc) 600 m/Žkm/B05 3 Olomouc 2:00.96
25.09.2019 Atletický čtyřboj - okresní kolo Olomouc (AK Olomouc) čtyřboj/Žkm 11 Olomouc 1379
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 800 m/Žkm/B01 15 Hranice 2:48.82
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 19 Hranice 20.53
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 7 Prostějov 35.12
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 5 Prostějov 20.77
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 600 m/Žkm/B02 4 Prostějov 2:00.80
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 800 m/Žkm/B01 6 Hranice 2:45.07
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) hod oštěpem 400g/Žkm/F 6 Hranice 19.45
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) vrh koulí 2kg/Žkm/F 13 Hranice 06.62
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žkm 4 Olomouc 1708
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žkm/B01 7 Olomouc 2:55.68
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Olomouc 35.90
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) skok daleký/Žkm 8 Olomouc 4.00
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 3 Olomouc 12.65
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B03 2 Olomouc 09.74
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B01 11 Šumperk 2:46.43
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 9 Šumperk 36.03
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 9 Šumperk 07.02
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 5 Prostějov 20.74
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 800 m/Žkm/B01 8 Prostějov 2:54.61
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F 10 Prostějov 06.32
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm 6 Olomouc 16.78
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žkm/B02 3 Olomouc 2:48.44
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B07 1 Olomouc 12.60
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) skok daleký/Žkm 15 Olomouc 3.66
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žkm 6 Olomouc 31.90
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B06 4 Olomouc 10.02
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žkm 12 Olomouc 1503
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žkm/B02 4 Olomouc 2:58.69
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 800 m/Žkm/B01 9 Olomouc 3:00.46
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) skok daleký/Žkm/FB 6 Olomouc 3.78
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Olomouc 07.05
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 800 m/Žkm/F 6 Olomouc 3:07.90