Karta atleta

Export do excelu
  • Aneta Zaorálková
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Machová Iva
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.50 h Olomouc 29.01.2020
60 m 09.54 Olomouc 27.05.2020
100 m 15.59 Olomouc 27.05.2020
150 m 23.43 Olomouc 27.05.2020
300 m 50.77 Prostějov 18.06.2020
600 m 2:00.80 Prostějov 17.09.2019
800 m 2:44.43 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
800 m 2:42.76 Šumperk 30.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.60 Olomouc 06.05.2019
skok daleký 3.78 h Olomouc 15.02.2019
skok daleký 4.27 Olomouc 22.06.2020
vrh koulí 2kg 07.82 h Olomouc 10.01.2020
vrh koulí 2kg 08.34 Šumperk 30.06.2020
hod oštěpem 400g 24.62 Prostějov 18.06.2020
hod kriketovým míčkem 40.80 Šumperk 30.06.2020
pětiboj 1991 Olomouc 22.06.2020
čtyřboj 1379 Olomouc 25.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.74 Olomouc 12.06.2019
600 m 2:00.80 Prostějov 17.09.2019
800 m 3:00.46 h Olomouc 15.02.2019
800 m 2:45.07 Hranice 18.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.60 Olomouc 06.05.2019
skok daleký 3.78 h Olomouc 15.02.2019
skok daleký 3.75 Šumperk 09.10.2019
vrh koulí 2kg 07.02 Šumperk 30.05.2019
vrh koulí 2kg 07.27 h Olomouc 18.12.2019
hod oštěpem 400g 20.77 Prostějov 17.09.2019
hod kriketovým míčkem 36.03 Šumperk 30.05.2019
pětiboj 1708 Olomouc 12.06.2019
čtyřboj 1379 Olomouc 25.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2019 17. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 5 Olomouc 07.27
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B01 9 Šumperk 2:55.57
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Šumperk 13.76
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 7 Šumperk 31.90
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žkm/F 23 Šumperk 3.75
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B02 5 Šumperk 09.97
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 20 Šumperk 19.13
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B01 12 Šumperk 2:51.82
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žkm/B01 3 Olomouc 2:52.20
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) pětiboj/Žkm Olomouc 1314
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Olomouc 32.31
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žkm 7 Olomouc 3.93
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/B02 2 Olomouc 09.85
25.09.2019 Atletický čtyřboj - okresní kolo Olomouc (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B04 5 Olomouc 10.02
25.09.2019 Atletický čtyřboj - okresní kolo Olomouc (AK Olomouc) skok daleký/Žkm 6 Olomouc 3.96
25.09.2019 Atletický čtyřboj - okresní kolo Olomouc (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žkm 18 Olomouc 31.43
25.09.2019 Atletický čtyřboj - okresní kolo Olomouc (AK Olomouc) 600 m/Žkm/B05 3 Olomouc 2:00.96
25.09.2019 Atletický čtyřboj - okresní kolo Olomouc (AK Olomouc) čtyřboj/Žkm 11 Olomouc 1379
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 800 m/Žkm/B01 15 Hranice 2:48.82
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 19 Hranice 20.53
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 7 Prostějov 35.12
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 5 Prostějov 20.77
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 600 m/Žkm/B02 4 Prostějov 2:00.80
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 800 m/Žkm/B01 6 Hranice 2:45.07
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) hod oštěpem 400g/Žkm/F 6 Hranice 19.45
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) vrh koulí 2kg/Žkm/F 13 Hranice 06.62
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žkm 4 Olomouc 1708
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žkm/B01 7 Olomouc 2:55.68
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Olomouc 35.90
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) skok daleký/Žkm 8 Olomouc 4.00
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 3 Olomouc 12.65
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B03 2 Olomouc 09.74
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B01 11 Šumperk 2:46.43
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 9 Šumperk 36.03
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 9 Šumperk 07.02
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 5 Prostějov 20.74
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 800 m/Žkm/B01 8 Prostějov 2:54.61
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F 10 Prostějov 06.32
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm 6 Olomouc 16.78
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žkm/B02 3 Olomouc 2:48.44
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B07 1 Olomouc 12.60
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) skok daleký/Žkm 15 Olomouc 3.66
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žkm 6 Olomouc 31.90
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B06 4 Olomouc 10.02
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žkm 12 Olomouc 1503
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žkm/B02 4 Olomouc 2:58.69
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 800 m/Žkm/B01 9 Olomouc 3:00.46
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) skok daleký/Žkm/FB 6 Olomouc 3.78
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Olomouc 07.05
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 800 m/Žkm/F 6 Olomouc 3:07.90