Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Šichnárková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér: Janiš Martin
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.87 Zlín 18.09.2019
600 m 2:05.53 Otrokovice 07.05.2019
800 m 2:57.21 Zlín 04.09.2019
1500 m 6:19.41 Uherské Hradiště 09.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.25 Zlín 15.05.2019
skok vysoký 1.23 h Zlín 04.12.2019
skok vysoký 1.30 Zlín 24.06.2020
skok daleký 3.87 Zlín 02.05.2019
pohár rozhlasu 0700 Otrokovice 07.05.2019
hod kriketovým míčkem 30.10 Zlín 18.09.2019
pětiboj 1728 Zlín 18.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.87 Zlín 18.09.2019
600 m 2:05.53 Otrokovice 07.05.2019
800 m 2:57.21 Zlín 04.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.25 Zlín 15.05.2019
skok vysoký 1.27 Zlín 04.09.2019
skok vysoký 1.23 h Zlín 04.12.2019
skok daleký 3.87 Zlín 02.05.2019
pohár rozhlasu 0700 Otrokovice 07.05.2019
hod kriketovým míčkem 30.10 Zlín 18.09.2019
pětiboj 1728 Zlín 18.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.12.2019 Mikulášská laťka (AK Zlín) skok vysoký/Žkm/F 8= Zlín 1.23
25.09.2019 Skokanský trojboj + štafety (AK Zlín) skok vysoký/Ž 5 Zlín 1.23
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žkm 4 Zlín 1728
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žkm/B01 1 Zlín 3:05.26
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Zlín 30.10
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm 6 Zlín 3.79
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Zlín 12.53
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B02 1 Zlín 08.87
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) skok vysoký/Žkm 5 Zlín 1.27
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 800 m/Žkm 8 Zlín 2:57.21
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 1500 m/Žkm/F Zlín DNS
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) skok vysoký/Žkm/F 15 Zlín 1.18
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/Žkm 11 Zlín 1.17
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm Zlín NM
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R02 4 Zlín 12.25
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) pohár rozhlasu/Žkm 17 Otrokovice 0700
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) 600 m/Žkm/B01 10 Otrokovice 2:05.53
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) skok daleký/Žkm 9= Otrokovice 3.83
02.05.2019 Otevřený přebor Atletického klubu (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žkm Zlín 2:58.69
02.05.2019 Otevřený přebor Atletického klubu (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm/F Zlín 3.87
02.05.2019 Otevřený přebor Atletického klubu (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm Zlín 09.30
02.05.2019 Otevřený přebor Atletického klubu (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/Žkm/F Zlín 1.16
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) pětiboj/Žkm/F 29 Otrokovice 1492
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žkm 18 Otrokovice 3:02.95
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) hod kriketovým míčkem/Žkm 52 Otrokovice 25.65
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žkm 45 Otrokovice 3.48
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žkm/B15 1 Otrokovice 09.44
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B15 1 Otrokovice 12.50
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm 12 Zlín 3.76
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B03 Zlín DNS
09.03.2019 Tradiční Valašská laťka (ZŠ Masarykova, atletický oddíl) skok vysoký/Žkm 5 Valašské Meziříčí 1.20