Karta atleta

Export do excelu
  • Viktorie Bočková
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: JAC Brno
  • Trenér: Pokorný Jan
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.69 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
60 m 09.40 Brno 07.09.2020
100 m 16.59 Brno - Horníkova 03.06.2020
150 m 23.26 Brno 07.09.2020
200 m 35.16 Blansko 28.04.2019
300 m 55.06 Brno - Horníkova 27.05.2020
800 m 3:12.70 Brno - Horníkova 16.06.2020
1000 m 5:02.10 Brno - Horníkova 03.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.77 Brno - Horníkova 16.06.2020
skok vysoký 1.28 h Olomouc 10.01.2020
skok vysoký 1.37 Brno - Horníkova 03.06.2020
skok daleký 3.55 h Olomouc 10.01.2020
skok daleký 3.47 Brno - Horníkova 16.06.2020
vrh koulí 2kg 07.11 Brno 10.06.2020
vrh koulí 3kg 06.37 Čejkovice 18.08.2020
hod oštěpem 400g 20.88 Čejkovice 18.08.2020
hod kriketovým míčkem 30.22 Brno - Horníkova 20.05.2020
hod plným míčem 1kg 07.55 Brno - ZŠ Horníkova 20.06.2019
hod plným míčem 2kg 05.69 Brno - ZŠ Horníkova 20.06.2019
pětiboj 1427 Brno - Horníkova 16.06.2020
sprintérský trojboj 0877 Brno - Horníkova 03.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.02 h Olomouc 18.01.2019
60 m 09.77 Blansko 26.09.2019
200 m 35.16 Blansko 28.04.2019
300 m 56.29 Šumperk 06.10.2019
800 m 3:31.1 Brno - ZŠ Horníkova 21.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.15 Brno - Horníkova 15.05.2019
skok vysoký 1.25 h Hustopeče 24.01.2019
skok vysoký 1.20 Blansko 26.09.2019
skok daleký 3.55 h Olomouc 18.01.2019
skok daleký 3.42 Brno - Laštůvkova 27.04.2019
hod kriketovým míčkem 27.54 Brno 10.09.2019
hod plným míčem 1kg 07.55 Brno - ZŠ Horníkova 20.06.2019
hod plným míčem 2kg 05.69 Brno - ZŠ Horníkova 20.06.2019
pětiboj 0930 Brno - Horníkova 15.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2019 Vánoční laťka Hády 2019 (JAC Brno) skok vysoký/Žkm 21= Brno - ZŠ Horníkova 1.18
06.12.2019 Nominační závod 2 na Vánoční laťku Hády (mladší žactvo) (JAC Brno) skok vysoký/Žkm Brno - ZŠ Horníkova 1.20
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B10 5 Šumperk 09.95
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žkm/B05 3 Šumperk 56.29
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) skok vysoký/Žkm 14 Blansko 1.20
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) 60 m/Žkm/R04 4 Blansko 09.77
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R34 7 Brno 09.95
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok vysoký/Žkm/FD 8= Brno 1.18
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm/KD 16 Brno 27.54
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) pětiboj/Žkm Brno - ZŠ Horníkova DNF
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) 60 m/Žkm 8 Brno - ZŠ Horníkova 10.1
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) 800 m/Žkm 4 Brno - ZŠ Horníkova 3:31.1
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Brno - ZŠ Horníkova DNS
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Brno - ZŠ Horníkova 26.01
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) skok daleký/Žkm 6 Brno - ZŠ Horníkova 3.08
20.06.2019 Netradiční závody 3.díl (JAC Brno) hod plným míčem 2kg/Žkm 6 Brno - ZŠ Horníkova 05.69
20.06.2019 Netradiční závody 3.díl (JAC Brno) hod plným míčem 1kg/Žkm 6 Brno - ZŠ Horníkova 07.55
29.05.2019 Líšeňské skákání (JAC Brno) skok vysoký/Žkm Brno-Horníkova 1.13
19.05.2019 Kampos mítink ve skoku vysokém (BYAC Brno) skok vysoký/Žky 5 Kuřim 1.15
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) pětiboj/Žkm 6 Brno - Horníkova 0930
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) skok vysoký/Žky 5= Brno - Horníkova 1.16
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) 60 m/Žkm/B01 2 Brno - Horníkova 10.08
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) 800 m/Žkm 8 Brno - Horníkova 3:42.98
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Brno - Horníkova 24.71
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) skok daleký/Žkm 11 Brno - Horníkova 3.12
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Brno - Horníkova 13.15
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) 60 m/Žkm/R01 3 Brno 09.75
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) 300 m/Žkm/B01 3 Brno 58.38
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) 60 m/Žkm/F Brno 09.77
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 Brno DNF
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) skok vysoký/Žkm 11 Blansko 1.10
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 1 Blansko 13.21
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Žkm/F Břeclav DNS
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žkm 26 Břeclav 3.42
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žkm/R04 6 Břeclav 09.97
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) skok vysoký/Ž/F 14 Blansko 1.14
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 100 m/Ž/B03 7 Blansko 16.20
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 200 m/Ž/B02 2 Blansko 35.16
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm Brno - Laštůvkova 26.19
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) skok daleký/Žkm 4 Brno - Laštůvkova 3.42
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) 60 m/Žkm/R01 3 Brno - Laštůvkova 10.11
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) 60 m/Žkm/F Brno - Laštůvkova 10.14
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) skok vysoký/Žkm Brno - Laštůvkova 1.15
24.01.2019 Hustopečské skákání-žactvo (SK Atletika Hustopeče, z.s.) skok vysoký/Žkm 11 Hustopeče 1.25
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žky/FB 21 Olomouc 3.55
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/R12 4 Olomouc 10.02
14.01.2019 Nominační závod JAC Brno na Hustopečeské skákání 2019 (JAC Brno) skok vysoký/Žky 4 Brno - ZŠ Horníkova 1.10
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) skok daleký/Žkm 16 Olomouc 3.52
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R03 Olomouc DNF
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R05 4 Olomouc 10.15