Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Grym
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: JAC Brno
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.75 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
60 m 08.09 Brno - Laštůvkova 27.04.2019
100 m 12.49 Vyškov 11.05.2019
150 m 19.07 Brno - Laštůvkova 27.04.2019
200 m 25.94 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
60 m překážek (0.99) 09.30 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
110 m překážek (0.99) 16.80 Vyškov 11.05.2019
110 m překážek (1.06) 20.17 Znojmo 09.06.2019
400 m překážek (0.91) 68.99 Znojmo 09.06.2019
skok vysoký 1.52 Brno 24.09.2019
středoškolský pohár 0000 Brno 24.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.75 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
60 m 08.09 Brno - Laštůvkova 27.04.2019
100 m 12.49 Vyškov 11.05.2019
150 m 19.07 Brno - Laštůvkova 27.04.2019
200 m 25.94 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
60 m překážek (0.99) 09.30 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
110 m překážek (0.99) 16.80 Vyškov 11.05.2019
110 m překážek (1.06) 20.17 Znojmo 09.06.2019
400 m překážek (0.91) 68.99 Znojmo 09.06.2019
skok vysoký 1.52 Brno 24.09.2019
středoškolský pohár 0000 Brno 24.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) středoškolský pohár/Dci 107= Brno 0000
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) skok vysoký/Dci 18 Brno 1.52
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/R02 7 Břeclav 13.23
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B03 4 Břeclav 26.58
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/B01 4 Znojmo 20.17
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/M/R03 6 Znojmo 12.73
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B02 5 Znojmo 68.99
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 110 m překážek (0.99)/J 8 Vyškov 16.80
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/J/R02 6 Vyškov 12.49
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 110 m překážek (0.99)/J 4 Ostrava - Vítkovice 18.14
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 100 m/J/B5 5 Ostrava - Vítkovice 12.66
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) 200 m/J/B4 4 Ostrava - Vítkovice 25.94
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) skok daleký/M Brno - Laštůvkova 5.02
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) 60 m/M/R02 2 Brno - Laštůvkova 08.09
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) 150 m/M/B02 2 Brno - Laštůvkova 19.07
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/F Ostrava - Vítkovice DQ
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R03 6 Ostrava - Vítkovice 07.75
02.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.99)/J/R02 3 Ostrava - Vítkovice 09.30
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m překážek (0.99)/J/R01 2 Olomouc 09.56
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m překážek (0.99)/J/F Olomouc 09.63
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/J/R03 2 Olomouc 07.96
26.01.2019 Kontrolní závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/J/FB Olomouc 07.89