Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Burdová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SKP Nymburk, z.s.
  • Trenér: Vejvarová Hana
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.32 Kolín 10.05.2019
100 m 15.19 Nymburk 01.06.2020
200 m 32.77 Nymburk 01.06.2020
800 m 3:15.94 Kolín 10.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.58 Kolín 10.05.2019
skok daleký 3.95 h Nymburk 01.12.2019
skok daleký 3.94 Nymburk 04.10.2020
vrh koulí 2kg 06.80 h Praha - Strahov 02.02.2019
vrh koulí 2kg 09.35 Nymburk 29.09.2019
vrh koulí 3kg 08.28 h Nymburk 08.03.2020
vrh koulí 3kg 08.10 Nymburk 31.05.2020
hod diskem 0,75kg 19.58 Vlašim 26.06.2020
hod kladivem 3kg 19.83 Vlašim 26.06.2020
hod oštěpem 400g 14.53 Kutná Hora 05.05.2019
hod kriketovým míčkem 30.43 Kolín 10.05.2019
pětiboj 1497 Kolín 10.05.2019
čtyřboj 1369 Nymburk 29.09.2019
sprintérský trojboj 1209 Nymburk 01.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.32 Kolín 10.05.2019
800 m 3:15.94 Kolín 10.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.58 Kolín 10.05.2019
skok daleký 3.66 Kolín 10.05.2019
skok daleký 3.95 h Nymburk 01.12.2019
vrh koulí 2kg 06.80 h Praha - Strahov 02.02.2019
vrh koulí 2kg 09.35 Nymburk 29.09.2019
hod oštěpem 400g 14.53 Kutná Hora 05.05.2019
hod kriketovým míčkem 30.43 Kolín 10.05.2019
pětiboj 1497 Kolín 10.05.2019
čtyřboj 1369 Nymburk 29.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.12.2019 O nejrychlejšího Nymburáka (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Žkm/F 17 Nymburk 3.95
01.12.2019 O nejrychlejšího Nymburáka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žkm/B07 2 Nymburk 09.45
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žkm/B1 5 Nymburk 09.48
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 800 m/Žkm/B1 9 Nymburk 3:16.50
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Žkm 19 Nymburk 3.53
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 5 Nymburk 09.35
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) čtyřboj/Žkm 14 Nymburk 1369
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F 12 Kutná Hora 08.52
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 19 Kutná Hora 14.37
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 5 Kutná Hora 09.19
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm 14 Kutná Hora 13.12
30.08.2019 Žákovské kontrolní závody ve vrhu koulí (SKP Nymburk, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Nymburk 08.98
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) vrh koulí 2kg/Žkm/F 6 Čáslav 08.42
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 400g/Žkm 12 Vlašim 12.22
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 2kg/Žkm Vlašim 09.32
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 18 Stará Boleslav 26.39
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) vrh koulí 2kg/Žkm 5 Stará Boleslav 08.37
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm 43 Kolín 1497
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žkm 15 Kolín 30.43
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm 26 Kolín 3.66
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B06 5 Kolín 12.58
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B07 4 Kolín 09.32
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B02 17 Kolín 3:15.94
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 13 Kutná Hora 14.53
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F 5 Kutná Hora 09.30
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 25 Kutná Hora 26.75
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) vrh koulí 2kg/Žkm/F 15 Praha - Strahov 06.80