Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Filipová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Kateřina Starková
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.40 h Praha - Strahov 27.02.2019
60 m 09.10 Praha - Děkanka 09.05.2019
800 m 3:55.5 Praha - Juliska 03.10.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 19.3 Praha - Juliska 03.10.2019
skok daleký 3.53 Praha - Děkanka 09.05.2019
hod kriketovým míčkem 19.89 Praha - Juliska 03.10.2019
pětiboj 0889 Praha - Juliska 03.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.40 h Praha - Strahov 27.02.2019
60 m 09.10 Praha - Děkanka 09.05.2019
800 m 3:55.5 Praha - Juliska 03.10.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 19.3 Praha - Juliska 03.10.2019
skok daleký 3.53 Praha - Děkanka 09.05.2019
hod kriketovým míčkem 19.89 Praha - Juliska 03.10.2019
pětiboj 0889 Praha - Juliska 03.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2019 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva II. – SPS (TJ Dukla Praha) pětiboj/Žkm Praha - Juliska 0889
03.10.2019 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva II. – SPS (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm Praha - Juliska 09.2
03.10.2019 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva II. – SPS (TJ Dukla Praha) 800 m/Žkm/B02 3 Praha - Juliska 3:55.5
03.10.2019 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva II. – SPS (TJ Dukla Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Praha - Juliska 19.3
03.10.2019 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva II. – SPS (TJ Dukla Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/S02 3 Praha - Juliska 19.89
03.10.2019 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva II. – SPS (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žkm/S02 1 Praha - Juliska 3.90
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm 5 Praha - Eden 4.18
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B02 Praha - Eden DNS
11.09.2019 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina D (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm Praha - Eden 4.16
11.09.2019 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina D (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B02 3 Praha - Eden 09.18
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Pekařka DNS
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) 150 m/Žkm/B06 Praha - Pekařka DNS
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) 60 m/Žkm/B01 4 Praha - Vokovice 09.28
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) skok vysoký/Žkm Praha - Vokovice NM
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B06 3 Praha - Děkanka 09.10
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) skok daleký/Žkm/K02 13 Praha - Děkanka 3.53
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/R05 4 Praha - Strahov 09.40