Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Černá
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Nové Město na Moravě z.s.
  • Trenér: Hubáček Petr
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
200 m 31.41 Jihlava 04.05.2019
800 m 2:52.91 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
800 m 2:38.00 Litomyšl 08.06.2019
1500 m 5:35.0 Nové Město na Moravě 19.05.2019
3000 m překážek 13:33.83 Litomyšl 08.06.2019
skok vysoký 1.25 Nové Město na Moravě 19.05.2019
skok daleký 4.41 Nové Město na Moravě 19.05.2019
Běh do vrchu 0:47:13 Janské Lázně - Černá hora 25.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 31.41 Jihlava 04.05.2019
800 m 2:52.91 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
800 m 2:38.00 Litomyšl 08.06.2019
1500 m 5:35.0 Nové Město na Moravě 19.05.2019
3000 m překážek 13:33.83 Litomyšl 08.06.2019
skok vysoký 1.25 Nové Město na Moravě 19.05.2019
skok daleký 4.41 Nové Město na Moravě 19.05.2019
Běh do vrchu 0:47:13 Janské Lázně - Černá hora 25.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 3000 m překážek/Jky/F Olomouc DNF
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 800 m/Ž 10 Pardubice 2:49.06
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m/Ž Pardubice DNF
12.06.2019 Ústecké memoriály na 800 m a 3000 m (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/Ž 8 Ústí nad Orlicí 2:41.11
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 3000 m překážek/Ž/F Litomyšl 13:33.83
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 800 m/Ž/BB 3 Litomyšl 2:38.00
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 1500 m/Ž/F Třebíč 5:58.58
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Ž/F Třebíč 2:42.52
25.05.2019 Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek Běh do vrchu/Jky 12 Janské Lázně - Černá hora 0:47:13
19.05.2019 Májový mítink na dráze (TJ Nové Město na Moravě z.s) 1500 m/Ž Nové Město na Moravě 5:35.0
19.05.2019 Májový mítink na dráze (TJ Nové Město na Moravě z.s) skok vysoký/Ž Nové Město na Moravě 1.25
19.05.2019 Májový mítink na dráze (TJ Nové Město na Moravě z.s) skok daleký/Ž Nové Město na Moravě 4.41
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 5000 m/Ž Ústí nad Orlicí DNF
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 800 m/Ž/B02 3 Ústí nad Orlicí 2:40.01
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 200 m/Jky/F Jihlava 31.41
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Jky/F Jihlava 2:45.32
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií (SAP - SG) (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Jky/B01 8 Ostrava - Vítkovice 2:52.91