Karta atleta

Export do excelu
  • Mimochodková Veronika
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
  • Trenér Jan Horák
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.48 Uherské Hradiště 18.09.2019
60 m 09.75 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
150 m 23.40 Uherské Hradiště 17.04.2019
150 m 25.08 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
600 m 2:12.70 Uherské Hradiště 18.09.2019
800 m 3:30.69 Otrokovice 25.04.2019
60 m překážek 14.05 Otrokovice 25.04.2019
pětiboj 1152 Otrokovice 25.04.2019
čtyřboj 0004 Uherské Hradiště 18.09.2019
hod kriketovým míčkem 22.37 Otrokovice 25.04.2019
skok daleký 3.66 Otrokovice 25.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.48 Uherské Hradiště 18.09.2019
60 m 09.75 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
150 m 23.40 Uherské Hradiště 17.04.2019
150 m 25.08 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
600 m 2:12.70 Uherské Hradiště 18.09.2019
800 m 3:30.69 Otrokovice 25.04.2019
60 m překážek 14.05 Otrokovice 25.04.2019
pětiboj 1152 Otrokovice 25.04.2019
čtyřboj 0004 Uherské Hradiště 18.09.2019
hod kriketovým míčkem 22.37 Otrokovice 25.04.2019
skok daleký 3.66 Otrokovice 25.04.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žkm/F 16 Uherské Hradiště 3.72
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 600 m/Žkm/B01 6 Uherské Hradiště 2:12.70
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) kriket/Žkm/F 37 Uherské Hradiště 18.40
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žkm/B02 6 Uherské Hradiště 09.48
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) čtyřboj/Žkm 16 Uherské Hradiště 0004
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) pětiboj/Žkm/F 44 Otrokovice 1152
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žkm 64 Otrokovice 3:30.69
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) kriket/Žkm 63= Otrokovice 22.37
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žkm 30= Otrokovice 3.66
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m př./Žkm/B10 4 Otrokovice 14.05
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žkm/B10 2 Otrokovice 09.29
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žkm 5 Uherské Hradiště 23.40
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žkm 5 Uherské Hradiště 09.32
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 60 m/Žkm/R03 4 Ostrava - Vítkovice 09.75
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 150 m/Žkm/B05 5 Ostrava - Vítkovice 25.08