Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Víšek
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: AC Čáslav z.s.
  • Trenér: Červenková Jana, Formanová Ludmila
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.30 Stará Boleslav 17.05.2019
60 m 09.99 h Praha - Strahov 01.02.2020
150 m 25.51 Kutná Hora 05.05.2019
150 m 24.78 h Praha - Strahov 01.02.2020
300 m 58.25 Vlašim 07.06.2019
800 m 3:15.30 Čáslav 21.05.2020
60 m překážek (0.76) 14.66 Stará Boleslav 05.10.2019
skok vysoký 1.05 h Čáslav 01.03.2019
skok vysoký 1.05 Čáslav 18.09.2019
skok daleký 3.17 Kutná Hora 06.09.2019
hod kriketovým míčkem 29.24 Čáslav 21.05.2020
pětiboj 0498 Čáslav 21.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.20 h Praha - Strahov 02.02.2019
60 m 10.30 Stará Boleslav 17.05.2019
150 m 26.52 h Praha - Strahov 02.02.2019
150 m 25.51 Kutná Hora 05.05.2019
300 m 58.25 Vlašim 07.06.2019
800 m 3:20.62 Stará Boleslav 05.10.2019
60 m překážek (0.76) 14.66 Stará Boleslav 05.10.2019
skok vysoký 1.05 h Čáslav 01.03.2019
skok vysoký 1.05 Čáslav 18.09.2019
skok daleký 3.17 Kutná Hora 06.09.2019
hod kriketovým míčkem 27.10 Stará Boleslav 05.10.2019
pětiboj 0330 Stará Boleslav 05.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 4 Stará Boleslav 14.66
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žcm/B03 4 Stará Boleslav 10.91
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 12 Stará Boleslav 27.10
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žcm 13 Stará Boleslav 3.13
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žcm 12 Stará Boleslav 3:20.62
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) pětiboj/Žcm 13 Stará Boleslav 0330
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok daleký/Žcm/F 25 Kutná Hora 3.06
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žcm/R01 8 Kutná Hora 10.40
18.09.2019 Oddílové přebory ve skoku do výšky (AC Čáslav z.s.) skok vysoký/Žci 6 Čáslav 1.05
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok daleký/Žcm 22 Kutná Hora 3.17
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žcm/R04 7 Kutná Hora 10.56
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m/Žcm/R05 2 Čáslav 10.31
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) 150 m/Žcm/B02 4 Čáslav 26.30
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/R02 8 Vlašim 10.38
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 300 m/Žcm 6 Vlašim 58.25
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) 150 m/Žcm/B01 3 Stará Boleslav 25.83
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) 60 m/Žcm/B04 5 Stará Boleslav 10.30
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 150 m/Žcm/B02 6 Kutná Hora 25.51
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m/Žcm/R06 7 Kutná Hora 10.08
01.03.2019 Halové oddílové přebory mladšího žactva r.06-07, přípravky starší r.08-09 a přípravky mladší r.10-11 (AC Čáslav z.s.) skok vysoký/Žcm/F 6= Čáslav 1.05
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m/Žcm/R08 5 Praha - Strahov 10.20
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žcm/B04 4 Praha - Strahov 26.52