Karta atleta

Export do excelu
  • Lexová Noemi
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.53 Slaný 21.06.2019
60 m 10.35 h Praha - Strahov 02.02.2019
150 m 27.36 Kladno 17.05.2019
150 m 26.28 h Praha - Strahov 02.02.2019
300 m 60.82 Beroun 07.06.2019
600 m 2:38.45 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
800 m 3:42.8 Kladno-Sletiště 24.09.2019
50 m překážek 11.91 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
60 m překážek 13.92 Kladno-Sletiště 24.09.2019
pětiboj 0867 Kladno-Sletiště 24.09.2019
hod kriketovým míčkem 33.28 Kladno-Sletiště 24.09.2019
skok daleký 2.95 Kladno-Sletiště 24.09.2019
Přespolní běh 07:29 Kladno-Sletiště 01.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
600 m 2:38.45 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
50 m překážek 11.91 h Kladno-Sletiště 13.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2019 Podzimní běh SPS A.C. TEPO Kladno 2019 (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žkm 11 Kladno-Sletiště 07:29
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) pětiboj/Žkm 15 Kladno-Sletiště 0867
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) 60 m př./Žkm 13 Kladno-Sletiště 13.92
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) kriket/Žkm Kladno-Sletiště 33.28
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm 17 Kladno-Sletiště 10.37
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žkm 19= Kladno-Sletiště 2.95
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žkm 17 Kladno-Sletiště 3:42.8
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Žkm/R14 2 Roztoky 11.04
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 300 m/Žkm/B05 4 Roztoky 62.77
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 150 m/Žkm/B06 5 Slaný 27.91
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm/R07 5 Slaný 10.53
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/R05 7 Beroun 10.59
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žkm/B03 5 Beroun 60.82
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R06 7 Kladno 10.76
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žkm/B03 6 Kladno 27.36
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 150 m/Žkm/B10 6 Kutná Hora 27.05
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m/Žkm/R09 6 Kutná Hora 10.77
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m/Žkm/R10 6 Praha - Strahov 10.35
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žkm/B15 4 Praha - Strahov 26.28