Karta atleta

Export do excelu
  • Magdalena Bernátová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Sokol Roztoky u Prahy
  • Trenér: Matas Martin
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.7 Roztoky u Prahy 06.04.2019
60 m 09.98 h Praha-Stromovka 19.12.2019
60 m 09.52 Beroun 13.09.2020
150 m 22.88 Beroun 13.09.2020
300 m 53.34 Roztoky u Prahy 12.06.2020
800 m 3:13.75 h Praha-Stromovka 19.12.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 14.07 h Praha-Stromovka 19.12.2019
skok vysoký 1.15 Roztoky u Prahy 12.06.2020
skok daleký 2.70 h Praha-Stromovka 19.12.2019
skok daleký 3.75 Roztoky u Prahy 07.10.2020
vrh koulí 2kg 05.16 h Praha-Stromovka 19.12.2019
čtyřboj 0866 h Praha-Stromovka 19.12.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.7 Roztoky u Prahy 06.04.2019
60 m 10.37 Slaný 21.06.2019
60 m 09.98 h Praha-Stromovka 19.12.2019
150 m 25.03 Slaný 21.06.2019
800 m 3:13.75 h Praha-Stromovka 19.12.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 14.07 h Praha-Stromovka 19.12.2019
skok vysoký 1.15 Roztoky 06.09.2019
skok daleký 3.10 Roztoky u Prahy 06.04.2019
skok daleký 2.70 h Praha-Stromovka 19.12.2019
vrh koulí 2kg 05.16 h Praha-Stromovka 19.12.2019
čtyřboj 0866 h Praha-Stromovka 19.12.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) čtyřboj/Žkm 27 Praha-Stromovka 0866
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 8 Praha-Stromovka 14.07
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žkm 29 Praha-Stromovka 2.70
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 26 Praha-Stromovka 05.16
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B04 8 Praha-Stromovka 09.98
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žkm/B03 2 Praha-Stromovka 3:13.75
01.10.2019 Svatováclavský přespoláček (Sokol Roztoky u Prahy) Přespolní běh/Žkm/F Roztoky u Prahy 0:03:21
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) skok vysoký/Žkm 14 Roztoky 1.15
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Žkm/R13 3 Roztoky 10.26
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 150 m/Žkm/B05 6 Slaný 25.03
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm/R08 6 Slaný 10.37
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R04 8 Kladno 10.60
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žkm/B03 3 Kladno 25.54
23.04.2019 Svatojiřský přespoláček (Sokol Roztoky u Prahy) Přespolní běh/Žkm/J 3 Roztoky u Prahy 0:03:43
06.04.2019 Roztocký otvírák (Sokol Roztoky u Prahy) 50 m/Ž/F 12 Roztoky u Prahy 08.7
06.04.2019 Roztocký otvírák (Sokol Roztoky u Prahy) 150 m/Ž/F 11 Roztoky u Prahy 25.3
06.04.2019 Roztocký otvírák (Sokol Roztoky u Prahy) skok daleký/Ž/F 12 Roztoky u Prahy 3.10
06.04.2019 Roztocký otvírák (Sokol Roztoky u Prahy) skok vysoký/Ž/F 11 Roztoky u Prahy 1.00
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) skok daleký/Žkm/FB Praha - Strahov NM
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žkm/B17 Praha - Strahov DNS