Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Ficencová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SK Nové Město nad Metují
  • Trenér: Žďárský Aleš
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.72 Jaroměř 15.09.2019
150 m 20.04 Hradec Králové 21.06.2020
200 m 26.56 Litomyšl 04.07.2020
300 m 43.06 Nové Město nad Metují 15.06.2020
600 m 1:42.50 Nové Město nad Metují 01.06.2020
800 m 2:23.06 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
800 m 2:31.83 h Jablonec nad Nisou 02.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.76 Nové Město nad Metují 23.05.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 15.41 Hradec Králové 21.06.2020
skok daleký 4.99 Brno 11.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.72 Jaroměř 15.09.2019
150 m 20.52 Brno 10.09.2019
300 m 44.24 Trutnov 26.05.2019
800 m 2:34.95 h Jablonec nad Nisou 06.02.2019
800 m 2:23.06 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.76 Nové Město nad Metují 23.05.2019
skok daleký 4.99 Brno 11.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žkm Jablonec nad Nisou 4.71
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žkm/B01 6 Jablonec nad Nisou 20.59
15.09.2019 4. kolo KPD a J ml. žactva (TJ Sokol Jaroměř) 60 m/Žkm/B01 3 Jaroměř 08.72
15.09.2019 4. kolo KPD a J ml. žactva (TJ Sokol Jaroměř) skok daleký/Žkm/F Jaroměř 4.70
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok daleký/Žkm/KB 1 Brno 4.92
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 150 m/Žkm/R9 1 Brno 20.52
11.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 150 m/Žkm/FB Brno 20.69
11.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok daleký/Žkm/FA Brno 4.99
07.09.2019 Krajského přebory staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) skok daleký/Žky/F Nové Město nad Metují NM
07.09.2019 Krajského přebory staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) 150 m/Žky/B04 1 Nové Město nad Metují 20.52
20.07.2019 Mezinárodní atletický mítink 43. Velká cena (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žkm Nové Město nad Metují 08.60
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 800 m/Žkm/R3 2 Jablonec nad Nisou 2:23.06
25.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 800 m/Žkm/F 5 Jablonec nad Nisou 2:27.84
16.06.2019 3. kolo KPD a J Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Dvůr Králové nad Labem - oddíl atletiky) skok daleký/Žky/F 10 Dvůr Králové nad Labem 4.38
16.06.2019 3. kolo KPD a J Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Dvůr Králové nad Labem - oddíl atletiky) 60 m/Žky/B01 5 Dvůr Králové nad Labem 08.73
26.05.2019 2. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 300 m/Žky/B02 1 Trutnov 44.24
23.05.2019 Krajské přebory družstev ml. žatva (SK Nové Město nad Metují) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B05 1 Nové Město nad Metují 10.76
23.05.2019 Krajské přebory družstev ml. žatva (SK Nové Město nad Metují) skok daleký/Žkm Nové Město nad Metují 4.52
16.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva (SK Nové Město nad Metují) pětiboj/Žkm/F Nové Město nad Metují DNS
16.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva (SK Nové Město nad Metují) 800 m/Žkm MS Nové Město nad Metují 2:32.57
02.05.2019 1. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 800 m/Žkm/B01 1 Trutnov 2:33.97
27.04.2019 1. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 300 m/Žky/B01 4 Hradec Králové 47.49
27.04.2019 1. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žky/B04 1 Hradec Králové 08.86
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žkm 50 Mladá Boleslav 08:36
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 800 m/Ž/B01 4 Jablonec nad Nisou 2:34.95