Karta atleta

Export do excelu
  • Janoušková Lucie
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SC Radotín Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
800 m 2:44.4 Roztoky 14.5.2019
1500 m 5:43.40 Praha - Děkanka 13.6.2019
1500 m 5:47.18 h Praha - Stromovka 13.2.2019
3000 m 11:53.61 Praha - Kotlářka 17.5.2019
1500 m překážek 6:11.86 Praha - Děkanka 13.6.2019
pohár rozhlasu 0523 Roztoky 14.5.2019
hod diskem 0,75kg 17.75 Praha - Juliska 28.5.2019
hod oštěpem 500g 14.82 Praha - Děkanka 9.5.2019
vrh koulí 3kg 07.37 h Praha - Stromovka 13.2.2019
skok daleký 3.84 Roztoky 14.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:44.4 Roztoky 14.5.2019
1500 m 5:43.40 Praha - Děkanka 13.6.2019
1500 m 5:47.18 h Praha - Stromovka 13.2.2019
3000 m 11:53.61 Praha - Kotlářka 17.5.2019
1500 m překážek 6:11.86 Praha - Děkanka 13.6.2019
pohár rozhlasu 0523 Roztoky 14.5.2019
hod diskem 0,75kg 17.75 Praha - Juliska 28.5.2019
hod oštěpem 500g 14.82 Praha - Děkanka 9.5.2019
vrh koulí 3kg 07.37 h Praha - Stromovka 13.2.2019
skok daleký 3.84 Roztoky 14.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Univerzitní sportovní klub Praha) 1500 m/Žky/F Praha - Přátelství DNS
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 1500 m př./Žky/F 4 Praha - Děkanka 6:11.86
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 1500 m/Žky/F 8 Praha - Děkanka 5:43.40
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) 800 m/Žky/F 5 Praha - Juliska 2:46.44
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) disk 0,75kg/Žky 16 Praha - Juliska 17.75
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 1500 m/Žky/F Praha - Děkanka DNS
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žky/F Praha - Děkanka DNS
17.05.2019 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 3000 m/Ž/F Praha - Kotlářka 11:53.61
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie IV (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) poharR/Žky 35 Roztoky 0523
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie IV (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) 800 m/Žky Roztoky 2:44.4
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie IV (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) dálka/Žky 14 Roztoky 3.84
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) oštěp 500g/Žky/F 21 Praha - Děkanka 14.82
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Žky/B1 9 Praha - Stromovka 5:47.18
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žky 19 Praha - Stromovka 07.37