Karta atleta

Export do excelu
  • Motáň Michal
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.75 Olomouc 6.5.2019
150 m 22.62 Hranice 18.6.2019
800 m 2:49.79 Prostějov 14.5.2019
1500 m 5:48.16 Šumperk 30.5.2019
60 m překážek 12.82 Olomouc 12.6.2019
pětiboj 0881 Olomouc 6.5.2019
hod oštěpem 500g 16.48 Hranice 18.6.2019
hod kriketovým míčkem 39.00 Olomouc 12.6.2019
skok daleký 3.46 Olomouc 12.6.2019
Přespolní běh 0:12:38 Šternberk 14.4.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.75 Olomouc 6.5.2019
150 m 22.62 Hranice 18.6.2019
800 m 2:49.79 Prostějov 14.5.2019
1500 m 5:48.16 Šumperk 30.5.2019
60 m překážek 12.82 Olomouc 12.6.2019
pětiboj 0881 Olomouc 6.5.2019
hod oštěpem 500g 16.48 Hranice 18.6.2019
hod kriketovým míčkem 39.00 Olomouc 12.6.2019
skok daleký 3.46 Olomouc 12.6.2019
Přespolní běh 0:12:38 Šternberk 14.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) oštěp 500g/Žcm/F 11 Hranice 16.48
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 150 m/Žcm/B05 2 Hranice 22.62
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žcm 9 Olomouc 0871
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) kriket/Žcm 8 Olomouc 39.00
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B01 7 Olomouc 10.12
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) dálka/Žcm 15 Olomouc 3.46
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/B02 2 Olomouc 12.82
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žcm/B02 2 Olomouc 2:50.99
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/Žcm/F 8 Šumperk 5:48.16
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) kriket/Žcm 17 Šumperk 37.71
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 800 m/Žcm/F 6 Prostějov 2:49.79
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) dálka/Žcm/F 22 Prostějov 3.31
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žcm/F 9 Olomouc 2:52.98
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/B01 4 Olomouc 12.84
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) kriket/Žcm 7 Olomouc 37.10
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) dálka/Žcm 22= Olomouc 3.43
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B02 2 Olomouc 09.75
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žcm/B01 2 Olomouc 2:53.89
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žcm 10 Olomouc 0881
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady přípravek (AK Šternberk) Přespolní běh/M/F 4 Šternberk 0:12:38
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žcm 61 Mladá Boleslav 08:24