Karta atleta

Export do excelu
  • Charvát Jan
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SC Start Karlovy Vary
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 m 12.35 Písek 25.05.2019
150 m 19.06 Cheb 27.04.2019
200 m 24.90 Rumburk 22.06.2019
300 m 41.96 Cheb 27.04.2019
skok daleký 5.18 Turnov 24.08.2019
trojskok 12.26 Turnov 24.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.35 Písek 25.05.2019
150 m 19.06 Cheb 27.04.2019
200 m 24.90 Rumburk 22.06.2019
300 m 41.96 Cheb 27.04.2019
skok daleký 5.18 Turnov 24.08.2019
trojskok 12.26 Turnov 24.08.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) trojskok/M 4 Turnov 12.26
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) dálka/M 19 Turnov 5.18
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) trojskok/M Bílina 11.63
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) sprint. tr/M Bílina DNF
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/M/B06 2 Bílina 12.46
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/M/B05 5 Bílina 25.04
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) trojskok/M 12 Rumburk 11.61
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) 200 m/M/B05 1 Rumburk 24.90
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) trojskok/M/F 8 Kladno 11.84
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B05 4 Kladno 25.18
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/R01 6 Písek 12.35
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Dci/B03 5 Písek 25.10
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) dálka/M 21 Bílina 4.66
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) trojskok/M 13 Bílina 11.03
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B04 5 Bílina 25.70
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 300 m/M/B01 7 Cheb 41.96
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/M/B02 5 Cheb 19.06