Karta atleta

Export do excelu
  • Kopunec Šimon
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
  • Trenér Jan Horák
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.05 Zlín 04.09.2019
600 m 1:47.07 Uherské Hradiště 18.09.2019
800 m 2:28.64 Zlín 04.09.2019
1000 m 3:14.68 Vyškov 29.09.2019
60 m překážek 12.15 Otrokovice 25.04.2019
pohár rozhlasu 1002 Uherské Hradiště 09.05.2019
pětiboj 1223 Otrokovice 25.04.2019
čtyřboj 1598 Uherské Hradiště 18.09.2019
hod kriketovým míčkem 38.02 Uherské Hradiště 18.09.2019
skok daleký 3.97 Vyškov 29.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.05 Zlín 04.09.2019
600 m 1:47.07 Uherské Hradiště 18.09.2019
800 m 2:28.64 Zlín 04.09.2019
1000 m 3:14.68 Vyškov 29.09.2019
60 m překážek 12.15 Otrokovice 25.04.2019
pohár rozhlasu 1002 Uherské Hradiště 09.05.2019
pětiboj 1223 Otrokovice 25.04.2019
čtyřboj 1598 Uherské Hradiště 18.09.2019
hod kriketovým míčkem 38.02 Uherské Hradiště 18.09.2019
skok daleký 3.97 Vyškov 29.09.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 1000 m/Žcm 10 Vyškov 3:14.68
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) dálka/Žcm 12 Vyškov 3.97
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) čtyřboj/Žcm 4= Uherské Hradiště 1598
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) kriket/Žcm/F 11 Uherské Hradiště 38.02
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žcm/F 4 Uherské Hradiště 4.84
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žcm/B04 3 Uherské Hradiště 08.92
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 600 m/Žcm/B03 2 Uherské Hradiště 1:47.07
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 60 m/Žcm/FA 5 Zlín 09.05
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 800 m/Žcm Zlín 2:28.64
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 60 m/Žcm/R04 2 Zlín 08.88
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/FA 6 Zlín 09.15
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žcm/F Zlín 2:34.37
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/R04 1 Zlín 09.18
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) poharR/Žcm 4 Uherské Hradiště 1002
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 60 m/Žcm/B05 5 Uherské Hradiště 09.25
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 1000 m/Žcm/B03 1 Uherské Hradiště 3:15.86
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) pětiboj/Žcm/F 10 Otrokovice 1223
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) kriket/Žcm 38 Otrokovice 33.63
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žcm 13 Otrokovice 3.81
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žcm/B03 1 Otrokovice 2:39.18
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žcm/B05 1 Otrokovice 09.17
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m př./Žcm/B05 1 Otrokovice 12.15