Karta atleta

Export do excelu
  • Lubomír Pelech
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Praha Královské Vinohrady
  • Trenér: Kučera Vladimír
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2027
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.49 h Praha - Stromovka 05.02.2022
60 m 07.40 Praha - Eden 16.06.2022
100 m 11.65 Praha - Eden 08.07.2021
150 m 17.77 h Praha - Strahov 10.01.2020
150 m 17.65 Praha - Eden 06.05.2022
200 m 23.60 Praha - Kotlářka 03.09.2021
200 m 23.78 h Praha - Stromovka 29.01.2022
300 m 38.04 h Praha - Strahov 10.01.2020
300 m 37.71 Praha - Juliska 25.08.2022
400 m 53.81 Praha - Kotlářka 10.06.2022
skok daleký 5.46 Praha - ZŠ Janského 21.09.2022
sprintérský trojboj 2137 Praha 02.06.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.58 Hradec Králové 03.09.2019
100 m 11.89 Hradec Králové 03.09.2019
150 m 18.00 Praha - Juliska 10.09.2019
200 m 23.88 Beroun 24.08.2019
sprintérský trojboj 2045 Hradec Králové 03.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/M/B01 3 Praha - Podvinný Mlýn 24.14
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/B02 1 Praha - Podvinný Mlýn 11.89
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B01 6 Praha - Juliska 07.67
10.09.2019 8. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 150 m/M/B02 2 Praha - Juliska 18.00
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprintérský trojboj/M 11 Hradec Králové 2045
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/B02 4 Hradec Králové 11.89
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M/B02 4 Hradec Králové 07.58
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B02 5 Hradec Králové 24.09
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m/M/R03 MS Beroun 12.05
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m/M/B04 MS Beroun 23.88
20.08.2019 7. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 100 m/M 4 Praha - Juliska 12.01
20.08.2019 7. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B02 3 Praha - Juliska 24.22
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) sprintérský trojboj/M 18 Bílina 1938
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/M/B04 3 Bílina 07.68
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/M/B04 5 Bílina 12.29
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/M/B04 2 Bílina 24.07
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprintérský trojboj/M 9 Litomyšl 1952
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/M/B02 3= Litomyšl 07.63
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/B02 3 Litomyšl 12.10
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/M/B02 3 Litomyšl 24.49
13.07.2019 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/B04 6 Kladno 12.01
13.07.2019 Kladno hází a Kladenské memoriály (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B05 3 Kladno 24.21
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B01 5 Praha - Eden 07.66
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B02 1 Praha - Eden 17.92
26.06.2019 III. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 100 m/M/B1 5 Praha-Hostivař 11.99
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B05 4 Praha - Eden 11.92
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B04 Praha - Eden DQ
30.05.2019 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B03 2 Praha - Eden 24.31
27.05.2019 II. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B01 3 Praha - Stromovka 24.29
27.05.2019 II. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/M/B01 4 Praha - Stromovka 12.24
17.05.2019 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/M/B01 5= Praha - Kotlářka 12.25
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 100 m/M/B04 5 Praha - Juliska 12.05
12.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B05 4 Praha - Juliska 24.67
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B02 4 Praha - Eden 07.61
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B03 7 Praha - Eden 18.30
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B02 5 Praha - Eden 07.64
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B06 5 Praha - Eden 07.61
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B02 6 Praha - Eden 18.23