Karta atleta

Export do excelu
  • Andrea Bařinová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Znojmo, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.14 Jihlava 19.05.2019
150 m 22.11 Břeclav 04.05.2019
800 m 3:03.9 Jihlava 19.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.09 Třebíč 21.09.2019
skok daleký 3.98 Třebíč 21.09.2019
vrh koulí 3kg 04.55 Znojmo 23.05.2019
pohár rozhlasu 0914 Znojmo 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 38.42 Jihlava 19.05.2019
pětiboj 1728 Jihlava 19.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.14 Jihlava 19.05.2019
150 m 22.11 Břeclav 04.05.2019
800 m 3:03.9 Jihlava 19.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.09 Třebíč 21.09.2019
skok daleký 3.98 Třebíč 21.09.2019
vrh koulí 3kg 04.55 Znojmo 23.05.2019
pohár rozhlasu 0914 Znojmo 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 38.42 Jihlava 19.05.2019
pětiboj 1728 Jihlava 19.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2019 I. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) skok daleký/Žky/F 21 Znojmo 3.43
26.09.2019 I. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žky/F 14 Znojmo 29.26
26.09.2019 I. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žky/R04 3 Znojmo 09.1
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B06 1 Třebíč 12.09
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B03 8 Třebíč 09.57
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kriketovým míčkem/Žkm/FA 19 Třebíč 32.41
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žkm/FB 9 Třebíč 3.98
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žkm/B03 10 Třebíč 3:19.85
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žkm 32 Třebíč 1569
19.06.2019 IV. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žky/R01 3 Znojmo 08.5
19.06.2019 IV. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) skok daleký/Žky/F 7 Znojmo 3.85
19.06.2019 IV. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žky/FA Znojmo 08.7
23.05.2019 II. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F 17 Znojmo 04.55
23.05.2019 II. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) 150 m/Žky/B02 1 Znojmo 21.4
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) pětiboj/Žkm 16 Jihlava 1728
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/FB 5 Jihlava 38.42
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žkm/FB 4 Jihlava 3.95
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B08 1 Jihlava 13.18
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žkm/B02 3 Jihlava 09.14
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žkm/B06 6 Jihlava 3:03.9
16.05.2019 I. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žky/FA Znojmo 08.5
16.05.2019 I. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) skok daleký/Žky/F 17 Znojmo 3.57
16.05.2019 I. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žky/F 7 Znojmo 35.64
16.05.2019 I. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žky/R04 2 Znojmo 08.8
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Znojmo, Kategorie III a IV děvčata (Iveta Jordánová, jordanova@szsz.cz, 737416008) 60 m/Žkm/B01 1 Znojmo 08.5
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Znojmo, Kategorie III a IV děvčata (Iveta Jordánová, jordanova@szsz.cz, 737416008) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 8 Znojmo 33.71
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Znojmo, Kategorie III a IV děvčata (Iveta Jordánová, jordanova@szsz.cz, 737416008) pohár rozhlasu/Žkm 7 Znojmo 0914
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žkm/R05 2 Břeclav 09.18
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žkm/B04 2 Břeclav 22.11