Karta atleta

Export do excelu
  • Josef Richter
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK Šternberk z.s.
  • Trenér: Mondeková Michaela
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.7 Šternberk 25.04.2019
60 m 08.32 Olomouc 08.05.2019
150 m 19.57 Přerov 19.06.2019
300 m 42.06 Olomouc 08.05.2019
600 m 1:43.7 Šternberk 25.04.2019
skok daleký 4.99 Olomouc 29.05.2019
pohár rozhlasu 0797 Olomouc 14.05.2019
hod raketkou 45.54 Šternberk 25.04.2019
čtyřboj 2650 Šternberk 25.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 06.7 Šternberk 25.04.2019
60 m 08.32 Olomouc 08.05.2019
150 m 19.57 Přerov 19.06.2019
300 m 42.06 Olomouc 08.05.2019
600 m 1:43.7 Šternberk 25.04.2019
skok daleký 4.99 Olomouc 29.05.2019
pohár rozhlasu 0797 Olomouc 14.05.2019
hod raketkou 45.54 Šternberk 25.04.2019
čtyřboj 2650 Šternberk 25.04.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.06.2019 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 300 m/Žci/B01 5 Přerov 42.40
19.06.2019 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/Žci 7 Přerov 4.92
19.06.2019 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 150 m/Žci/B01 5 Přerov 19.57
29.05.2019 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva (AK Olomouc) 300 m/Žci/B01 4 Olomouc 42.31
29.05.2019 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žci 8 Olomouc 4.99
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žci/B01 3 Šumperk 20.18
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žci/F 7 Šumperk 4.88
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) 60 m/Žci/B01 6 Olomouc 08.16
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) skok daleký/Žci 22 Olomouc 4.46
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) pohár rozhlasu/Žci 26 Olomouc 0797
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Žci/B01 6 Olomouc 42.06
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žci/B02 3 Olomouc 08.32
25.04.2019 Atletický čtyřboj žactva (AK Šternberk) čtyřboj/Žci/F 2= Šternberk 2650
25.04.2019 Atletický čtyřboj žactva (AK Šternberk) hod raketkou/Žci 4 Šternberk 45.54
25.04.2019 Atletický čtyřboj žactva (AK Šternberk) 50 m/Žci 1= Šternberk 06.7
25.04.2019 Atletický čtyřboj žactva (AK Šternberk) skok daleký/Žci Šternberk 4.96
25.04.2019 Atletický čtyřboj žactva (AK Šternberk) 600 m/Žci Šternberk 1:43.7
04.04.2019 Jarní běh šternberských škol žáků (AK Šternberk ) Přespolní běh/Žci/F Šternberk 0:04:58