Karta atleta

Export do excelu
  • Krůta Michal
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.32 Brno 09.09.2019
60 m 08.35 h Praha - Strahov 01.02.2020
150 m 20.2 Beroun 05.10.2019
800 m 3:11.07 Slaný 10.05.2019
60 m překážek 13.31 Slaný 10.05.2019
pětiboj 0781 Slaný 10.05.2019
hod oštěpem 500g 23.13 Beroun 05.10.2019
hod kriketovým míčkem 30.97 Slaný 10.05.2019
vrh koulí 3kg 06.30 Beroun 05.10.2019
skok daleký 4.07 Slaný 21.06.2019
skok vysoký 1.21 Beroun 05.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.35 h Praha - Strahov 01.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Oddílové závody (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žcm Beroun 08.5
05.10.2019 Oddílové závody (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žcm Beroun 20.2
05.10.2019 Oddílové závody (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Žcm Beroun 3:24.1
05.10.2019 Oddílové závody (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) oštěp 500g/Žcm Beroun 23.13
05.10.2019 Oddílové závody (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) koule 3kg/Žcm Beroun 06.30
05.10.2019 Oddílové závody (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/Žcm 4 Beroun 3.86
05.10.2019 Oddílové závody (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) výška/Žcm Beroun 1.21
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) dálka/Žcm/F 17 Kutná Hora 3.88
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žcm/R01 2 Kutná Hora 08.58
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žcm/FA 5 Kutná Hora 08.61
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žcm/FC Brno 08.32
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žcm/KE 9 Brno 3.93
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R14 2 Brno 08.53
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) dálka/Žcm 14 Roztoky 4.05
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Žcm/R06 1 Roztoky 08.87
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Žcm/FB Roztoky 08.66
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) dálka/Žcm 8 Slaný 4.07
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žcm/FB Slaný 08.82
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žcm/R03 1 Slaný 08.93
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žcm/R01 6 Beroun 08.75
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) výška/Žcm/F 11 Beroun 1.15
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žcm/FB 4 Beroun 08.87
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) kriket/Žcm 33 Kladno 30.94
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm/R03 1 Kladno 09.04
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm/FB Kladno 08.75
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) pětiboj/Žcm 11 Slaný 0781
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m př./Žcm 11 Slaný 13.31
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) kriket/Žcm 19 Slaný 30.97
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žcm 8 Slaný 09.29
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) dálka/Žcm 17= Slaný 3.64
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 800 m/Žcm 16 Slaný 3:11.07
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) dálka/Žcm/F 24 Kutná Hora 3.60
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m/Žcm/R07 3 Kutná Hora 09.24