Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Dáňová
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: Atletika Ostrov, z.s.
  • Trenér: Pelcová Lenka
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.8 h Sokolov 18.01.2020
60 m 09.67 Ostrov 04.09.2019
60 m 09.34 h Praha - Stromovka 25.01.2020
200 m 33.50 Chodov 04.06.2019
800 m 3:20.30 Ostrov 25.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 14.84 Ostrov 25.09.2019
skok daleký 3.56 Ostrov 25.09.2019
skok daleký 3.51 h Sokolov 18.01.2020
vrh koulí 2kg 06.23 h Praha - Stromovka 25.01.2020
hod kriketovým míčkem 24.19 Ostrov 25.09.2019
pětiboj 0990 Ostrov 25.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.67 Ostrov 04.09.2019
200 m 33.50 Chodov 04.06.2019
800 m 3:20.30 Ostrov 25.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 14.84 Ostrov 25.09.2019
skok daleký 3.56 Ostrov 25.09.2019
hod kriketovým míčkem 24.19 Ostrov 25.09.2019
pětiboj 0990 Ostrov 25.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) 60 m překážek/EleZ/B01 4 Chodov 11.60
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) skok daleký/EleZ/F 8 Chodov 3.74
29.09.2019 Mistrovství Karlovarského kraje předžactva (ŠAK Chodov) 60 m/EleZ/B02 5 Chodov 09.87
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) pětiboj/Žkm 19 Ostrov 0990
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 4 Ostrov 14.84
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Žkm/B04 3 Ostrov 10.04
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) 800 m/Žkm/B01 12 Ostrov 3:20.30
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) hod kriketovým míčkem/Žkm 16 Ostrov 24.19
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) skok daleký/Žkm 14 Ostrov 3.56
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) skok daleký/Žkm 10 Ostrov 3.38
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Žkm/B04 1 Ostrov 09.67
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) čtyřboj/EleZ 30 Chodov 0795
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) skok daleký/EleZ 26 Chodov 2.30
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) hod kriketovým míčkem/EleZ 16 Chodov 18.68
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 60 m/EleZ/B08 1 Chodov 09.65
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 200 m/EleZ/B02 4 Chodov 33.50
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleZ/J01 Karlovy Vary DNS
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleZ/B03 Karlovy Vary DNS
07.05.2019 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 500 m/EleZ/B01 Ostrov DNS
07.05.2019 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) skok daleký/EleZ Ostrov DNS
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) skok daleký/EleZ 7 Cheb 1.90
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m/EleZ Cheb 10.24
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m překážek/EleZ Cheb 12.06