Karta atleta

Export do excelu
  • Filip Škrobák
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AC Čejkovice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
vrh koulí 5kg 10.23 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
hod diskem 1,5kg 29.46 Břeclav 14.09.2019
hod kladivem 5kg 50.11 Čejkovice 28.06.2020
hod kladivem 7,26kg 37.80 Vyškov 04.07.2020
hod oštěpem 700g 43.94 Čejkovice 11.08.2020
hod oštěpem 800g 33.07 Hodonín 25.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 5kg 10.23 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
hod diskem 1,5kg 29.46 Břeclav 14.09.2019
hod kladivem 5kg 45.16 Břeclav 14.09.2019
hod kladivem 7,26kg 30.52 Hodonín 25.08.2019
hod oštěpem 700g 40.08 Vyškov 11.05.2019
hod oštěpem 800g 33.07 Hodonín 25.08.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 700g/Dci 10 Břeclav 39.62
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) hod kladivem 5kg/Dci Břeclav 45.16
14.09.2019 3. kolo soutěže družstev mládeže D+J (TJ Lokomotiva Břeclav) hod diskem 1,5kg/Dci 10 Břeclav 29.46
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) hod oštěpem 800g/M 17 Hodonín 33.07
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) hod kladivem 7,26kg/M 11 Hodonín 30.52
28.06.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) hod kladivem 5kg/Dci/F 7 Olomouc 41.27
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) hod kladivem 7,26kg/M/F 13 Jihlava 29.21
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) hod kladivem 7,26kg/M/F Znojmo DNS
02.06.2019 Mistrovství Jižní Moravy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Hodonín,z.s.) hod oštěpem 700g/Dci/F 4 Hodonín 36.50
01.06.2019 Olympic Hopes (AC Moravská Slavia Brno, spolek) hod kladivem 5kg/Dci/F 6 Brno 41.55
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) hod oštěpem 700g/Dci Olomouc DNS
25.05.2019 2. kolo MaS družstev dorostu a juniorů – GIGANT (AK Olomouc) hod kladivem 5kg/Dci Olomouc 39.30
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod kladivem 7,26kg/M/F 9 Vyškov 27.93
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod oštěpem 700g/Dci/F 9 Vyškov 40.08
11.05.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod kladivem 5kg/Dci/F Vyškov 38.58
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) hod oštěpem 700g/Dci 11 Ostrava - Vítkovice 35.94
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) vrh koulí 5kg/Dci 17 Ostrava - Vítkovice 10.23
05.05.2019 1.kolo soutěže mládeže Morava "Gigant" (SSK Vítkovice) hod kladivem 5kg/Dci Ostrava - Vítkovice 38.54