Karta atleta

Export do excelu
  • Libor Jankovič
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika TJ Sokol Žamberk
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.50 Litomyšl 26.05.2019
150 m 22.2 Ústí nad Orlicí 01.06.2020
300 m 50.96 Chrudim 05.05.2019
300 m 52.41 h Praha - Strahov 02.02.2020
skok vysoký 1.20 Ústí nad Orlicí 12.06.2019
skok daleký 3.98 Litomyšl 26.05.2019
skok daleký 4.11 h Praha - Strahov 02.02.2020
vrh koulí 3kg 07.69 Svitavy 29.05.2019
vrh koulí 4kg 04.74 Svitavy 16.06.2019
vrh koulí 4kg 05.93 h Praha - Strahov 02.02.2020
hod oštěpem 600g 27.93 Svitavy 21.06.2020
pohár rozhlasu 0167 Vysoké Mýto 03.05.2019
hod kriketovým míčkem 42.99 Ústí nad Orlicí 12.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.50 Litomyšl 26.05.2019
300 m 50.96 Chrudim 05.05.2019
skok vysoký 1.20 Ústí nad Orlicí 12.06.2019
skok daleký 3.98 Litomyšl 26.05.2019
vrh koulí 3kg 07.69 Svitavy 29.05.2019
vrh koulí 4kg 04.74 Svitavy 16.06.2019
pohár rozhlasu 0167 Vysoké Mýto 03.05.2019
hod kriketovým míčkem 42.99 Ústí nad Orlicí 12.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) vrh koulí 4kg/Žci/F 12 Svitavy 04.74
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) skok daleký/Žci/F 20 Svitavy 3.56
12.06.2019 3. kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva - skupina B (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok vysoký/Žcm 11= Ústí nad Orlicí 1.20
12.06.2019 3. kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva - skupina B (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) hod kriketovým míčkem/Žcm MS Ústí nad Orlicí 42.99
12.06.2019 3. kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva - skupina B (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) vrh koulí 3kg/Žcm MS Ústí nad Orlicí 06.54
01.06.2019 KPJ ml. žactva (TJ Svitavy) skok daleký/Žcm/F 11 Svitavy 3.90
01.06.2019 KPJ ml. žactva (TJ Svitavy) vrh koulí 3kg/Žcm/F 6 Svitavy 06.90
01.06.2019 KPJ ml. žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žcm/R02 7 Svitavy 09.42
29.05.2019 2. kolo KPD ml. žactva (TJ Svitavy) skok vysoký/Žcm/F MS Svitavy 1.20
29.05.2019 2. kolo KPD ml. žactva (TJ Svitavy) vrh koulí 3kg/Žcm/F MS Svitavy 07.69
29.05.2019 2. kolo KPD ml. žactva (TJ Svitavy) 300 m/Žcm/B01 Svitavy DQ
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Žci 18 Litomyšl 3.98
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žci/R02 6 Litomyšl 09.50
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) skok daleký/Žci 23 Chrudim 3.83
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 300 m/Žci/B05 3 Chrudim 50.96
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Orlicí, Kategorie III a IV (Lukáš Dejdar, ldejdar@atletika.cz,606609501) pohár rozhlasu/Žcm 28 Vysoké Mýto 0167
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Orlicí, Kategorie III a IV (Lukáš Dejdar, ldejdar@atletika.cz,606609501) skok daleký/Žcm 7 Vysoké Mýto 3.75
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Orlicí, Kategorie III a IV (Lukáš Dejdar, ldejdar@atletika.cz,606609501) skok vysoký/Žcm Vysoké Mýto NM